Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

chart-gbd2afd5e9_640.jpg

Bybit Kripto Para Borsası
Bybit, 2018'de kurulmuş merkezi bir kripto para borsasıdır. Kuruluşun kurucuları arasında Ben Zhou, Denny Zhong ve Terrence Wang gibi isimler yer almaktadır. Zhou, Zhong ve Wang, borsa dünyasında uzun yıllardır deneyimli olan ve kripto paraların potansiyelini anlayan profesyonellerdir. Kurucularının uzmanlıklarını kullanarak, tüccarların alım satım işlemlerini kolay ve güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Bybit, kripto para ticareti yapmak için kullanabileceğiniz bir borsadır. Platform, kullanıcıların Btc, Eth, XRP ve diğerleri ile alım satım yapmasını sağlar. Tüccarlar için çok yönlü ticaret seçenekleri sunar, böylece tüccarlar kısa vadeli veya uzun vadeli pozisyonlar alabilirler. Ayrıca, platform, tüccarların gerçek zamanlı fiyat değişikliklerini takip etmelerine ve ticaret yapmalarına olanak tanır.

Bybit'in desteklediği fiat para birimleri arasında USD, EUR, GBP, AUD, CAD, AED var.

Bybit, kullanıcılarına, spot, opsiyonlar ve vadeli işlemler gibi 100'den fazla türev varlık ve sözleşme ile tohumlama projelerine ve bir NFT markete ulaşmak gibi daha birçok hizmet veriyor.

Bybit'i kayıt için:
Bybit'in web sitesine gidin ve kayıt olun. Bu, adınızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı girerek yapabileceğiniz bir işlemdir.
Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, hesabınızı doğrulamak için gerekli belgeleri yükleyin. Bu, genellikle bir kimlik belgesi veya pasaport olabilir.
Güvenlik için hesabınızı doğruladıktan sonra, 2-faktörlü kimlik doğrulama (2FA) için bir cep telefonu uygulaması indirin.
Para yatırmak için, borsada mevcut olan çeşitli para yatırma seçeneklerinden birini seçin.
Para yatırdıktan sonra, ticaret yapmak için fiyat grafiklerini inceleyin ve alım satım yapmak için emirler verin.
Ticaret yaptıktan sonra, pozisyonlarınızı izleyin ve gerektiğinde kapatın. Kazançlarınızı veya kayıplarınızı gözlemleyin.
Ytd.

abi rehber böyle olmaz.
rehber resimli anlatılır.
eğer resimli rehber anlatımı konu mesaj karakter sayısını geçiyorsa
konu altına resimleri ile parça parça eklenir.
benim anlatım örneklerim var

hatta yazıya bile gerek yok :)
resimlerle hazırlanır rehber daha doğrusu forumlarda böyledir.
bu kezde sadece resimle kazanç olmaz algısı varsa bilelim :)

Başlıklarını yanlış atmışız demek ki. Rehber değil de, kullanımı desek doğru olacakmış. Benzer konular var çünkü daha önce açılmış borsa ya da cüzdan konularında. Biz yazdık mı sıkıntı oluyor nedense...

Başlıklarını yanlış atmışız demek ki. Rehber değil de, kullanımı desek doğru olacakmış. Benzer konular var çünkü daha önce açılmış borsa ya da cüzdan konularında. Biz yazdık mı sıkıntı oluyor nedense...
abi sen yazınca asla sıkıntı olmuyor?
gerçekten sen yazınca güzel şeyler çıkıyor, buraya dikkat et : sen yazınca
fakat yapay zeka terimleri ve saçmalamaları senin yazarlığına zarar veriyor benim görüşüm bu
sen yazzarken genelde özenerek yazardın

Bybit geçen sene önce spot hizmetlerini açtı, sonra yönetişim tokeni BitDAO'nun üzerine düştü, FTX iflasından sonra da rezerv kanıtı (PoR) raporlarının fitilini yaktı. Benim kısa sürede güvenimi kazanan borsalardan biri.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,206
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri