Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano Ada 20 dolar olur mu / Michaël van de Poppe

Yaptığı başarılı tahminler ile bilinen ve adından sıkça söz ettiren Michaël van de Poppe Nisan ayında önümüzdeki yıl için tahminlerde bulunmuştu

Bitcoin 450K Usd
Ethereum 17500 Usd
Cardano 20 Usd

bugün piyasalara baktığımızda genel olarak aslında kripto paralarda ılımlı bir hava söz konusu ve geçtiğimiz günlerde Cardano kurucusu CH'nin Aralık ayı 100 - 150 dolar beklentisi ise önümüzdeki sene kripto para piyasası hareketli geçecek olduğunun göstergesi gibi.

Bir kaç gün önce ise cardano için fud uyarısı yapan CH'nin tahminleri yabana atılacak gibi değil sizce ada 20 usd olabilir mi?

Büyük bir kitlenin yatırım yaptığı kesin bakalım 2022 yılında bizleri neler bekliyor.

ytd

ETH ve ADA olabilir ancak BTC 450K dolar tahminini imkansız görüyorum.

Bana göre tek bir para biriminin o noktaya ulaşması, şu sıralar altcoinlere olan ilgiden dolayı çok zor bir ihtimal. (Kurumsallar her ne kadar BTC'yi tercih etse de yeni ve eski yatırımcılar genellikle altcoinlere yönelmiş durumda)

BTC, 450K değil ama bir sonra ki boğa da 100-150K arasında seyreder diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri