Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano (ADA) 2022 Yılında 3 $ Olabilecek Mi?

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images (65).jpeg

Cardano ekibi 2021 yılında yaptığı girişimler işi yılın en dikkat çeken projelerinden birisi haline gelmişti. 2021 Eylül ayında akıllı sözleşmelerin işlevselliği konusunda yapılan güncelleme ve SendaeSwap sistemi ile ADA cephesinde güzel gelişmeler olmuştu.

Bu gelişmelerin ardında ada yatırımcıları artmış ve balinaların da hedefi haline gelmişti. Ada yaşanan bu gelişmeler ile Eylül ayında 94 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmış ve adet başına 2.96 $ seviyelerini görmüştü. Yazımız esnasında 1 Ada 0.9941 $ değerleme ile 33.3 milyar dolar piyasa değerine sahip olarak 7. sırada yer alıyor.

Screenshot_20220219-190801614~2.png

Cardano yatırımcısı özellikle en yüksek seviyesi olan 3 $ seviyelerini görmesini beklerken. Blok zincir ağında yapılan güncellemeler ile işlevselliği artan Ada nın 2022 yılında yapacağı gelişmeler büyük merak edilmektedir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam bu ağda bir şeyler var.. Bir türlü yerine oturmayan bir şeyler. Besteyle güfte birbirini tutmuyor gibi.

Şahsen ADA'dan kazançlarım oldu ama hep tedirgin etmiştir beni.

Son tahlilde ADA bana hiç güven vermiyor artık. Eylül ayından bu yana da düşüyor sürekli. Şu aralar 1 doların da altına saldı.

YTD.

Hocam bu ağda bir şeyler var.. Bir türlü yerine oturmayan bir şeyler. Besteyle güfte birbirini tutmuyor gibi.

Son tahlilde ADA bana hiç güven vermiyor artık. Eylül ayından bu yana da düşüyor sürekli. Şu aralar 1 doların da altına saldı.

YTD.
Benimde bu piyasada en çok ekmeğini yediğim Chz ve ada dır ancak ikisi de hep tedirgin olduğum ne zaman yapacağı belli olamayan coinler

YTD.

Benimde bu piyasada en çok ekmeğini yediğim Chz ve ada dır ancak ikisi de hep tedirgin olduğum ne zaman yapacağı belli olamayan coinler

ada ve chz bu yıl içerisinde yine bir etki yaratacaktır diye düşünüyorum
özellikle 2022 2. yarıda bekliyorum YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,236
Kullanıcılar
6,713
Son üye
stepetas