Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano ( ADA ) 3 Dolar'a Ulaşabilir mi?

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör
gj.jpg

Cardano ( ADA ) düşüşüne son vererek bugün itibariyle sürekli haciminde yükselişini başlattı.

ADA fiyatı 2 dolar ile 2.4 dolar'dan destek görüyor. Güncel olarak ise 2.264 dolar'dan işlem görüyor.

Boğalar bir yükseliş başlatmayı başarırsa, ADA direnç seviyesini kırarak 3 dolar'a ulaşabilir.

1f43961ee61d8acce4758b129e1fe17583d432f1.jpg

Cardano Teknik Analiz

Hacim ivmesi iyi bir şekilde ilerliyor. Grafikte 4 saatlik süre içerisinde üç yeşil mum mevcut.

Bu durum boğaların güçlü momentumuna bir işaret ediyor.

Dört saatlik zaman dilimi içerisinde RSI göstergesi aşırı alım bölgesinde bulunuyor ve 2.2 dolar’a geri dönüş yaşanabileceğini işaret ediyor.

Günlük MACD, günlük zaman çerçevesinin yükseliş kısmında duruyor. Histogram yüksek seviyeleri gösteriyor ve hareketli ortalamalar yukarı yönlü gözüküyor.

Cardano bu şekilde ilerlerse 2.4 dolar seviyesine ulaşabilir gibi duruyor.

ADA’nın son iki yükseliş girişiminde, ayılar ADA’nın fiyatını ana desteğe yöneltti.

Cardano için şu anda net bir şey söylemek imkansız.

Ayrıca mevcut fiyat hareketine baktığımızda önümüzdeki günlerde ADA 2.4 dolar direncine ulaşabilir.

ADA direncini kırmayı başarırsa kendine yeni bir ATH belirleyebilir.

e928a9dc3f38c7eff5c7c9ae8ace14f5f670c264.jpg

Bu durumun tersi gerçekleşmesi söz konusu olursa yani ADA aşağı yönlü bir düşüş yaşarsa muhtemelen 2 dolar seviyelerine düşebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Ekli dosyayı görüntüle 7902

Cardano ( ADA ) düşüşüne son vererek bugün itibariyle sürekli haciminde yükselişini başlattı.

ADA fiyatı 2 dolar ile 2.4 dolar'dan destek görüyor. Güncel olarak ise 2.264 dolar'dan işlem görüyor.

Boğalar bir yükseliş başlatmayı başarırsa, ADA direnç seviyesini kırarak 3 dolar'a ulaşabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 7903

Cardano Teknik Analiz

Hacim ivmesi iyi bir şekilde ilerliyor. Grafikte 4 saatlik süre içerisinde üç yeşil mum mevcut.

Bu durum boğaların güçlü momentumuna bir işaret ediyor.

Dört saatlik zaman dilimi içerisinde RSI göstergesi aşırı alım bölgesinde bulunuyor ve 2.2 dolar’a geri dönüş yaşanabileceğini işaret ediyor.

Günlük MACD, günlük zaman çerçevesinin yükseliş kısmında duruyor. Histogram yüksek seviyeleri gösteriyor ve hareketli ortalamalar yukarı yönlü gözüküyor.

Cardano bu şekilde ilerlerse 2.4 dolar seviyesine ulaşabilir gibi duruyor.

ADA’nın son iki yükseliş girişiminde, ayılar ADA’nın fiyatını ana desteğe yöneltti.

Cardano için şu anda net bir şey söylemek imkansız.

Ayrıca mevcut fiyat hareketine baktığımızda önümüzdeki günlerde ADA 2.4 dolar direncine ulaşabilir.

ADA direncini kırmayı başarırsa kendine yeni bir ATH belirleyebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 7904

Bu durumun tersi gerçekleşmesi söz konusu olursa yani ADA aşağı yönlü bir düşüş yaşarsa muhtemelen 2 dolar seviyelerine düşebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
İlk olarak karlı ve güzel bi yatırım ada bence

Cardano ada hakkındada detaylı bir incele yapma şansın varmı abi?
gelecek günlerde özellikle grafiğe göre kasımda nasıl bir durum söz konusu olabilir ?
mart ayında gerçekleşen mary güncellemesinden sonra 2 ay stabil gitmişti.
bu geçtiğimiz günlerde yapılan tam olarak adını hatırlamıyorum ama sanırım alonzo ismini taşıyordu
bu güncellemeden sonrada 2-3 ay yatırımcısını bekletecek gibi geliyor bana, tabi ben grafiklerden pek anlamıyorum.
uzun vade grafiklere pek itimat etmesemde merak giderme açısından olumlu bakıyorum :D
sana zahmet olmazsa detaylı bir bilgi verebilirmisin.

bu detayları rica etmemdeki sebep şuan binlerce ada yatırımcısı var ve sitemizdede takipçileri yoğun en azından genel havayı öğrenmiş olur iyi veya kötü biraz içimizdekileri bastırmış oluruz :)

teşekkürler abi şimdiden olursada olmasada teşekkürler.

Cardano ada hakkındada detaylı bir incele yapma şansın varmı abi?
gelecek günlerde özellikle grafiğe göre kasımda nasıl bir durum söz konusu olabilir ?
mart ayında gerçekleşen mary güncellemesinden sonra 2 ay stabil gitmişti.
bu geçtiğimiz günlerde yapılan tam olarak adını hatırlamıyorum ama sanırım alonzo ismini taşıyordu
bu güncellemeden sonrada 2-3 ay yatırımcısını bekletecek gibi geliyor bana, tabi ben grafiklerden pek anlamıyorum.
uzun vade grafiklere pek itimat etmesemde merak giderme açısından olumlu bakıyorum :D
sana zahmet olmazsa detaylı bir bilgi verebilirmisin.

bu detayları rica etmemdeki sebep şuan binlerce ada yatırımcısı var ve sitemizdede takipçileri yoğun en azından genel havayı öğrenmiş olur iyi veya kötü biraz içimizdekileri bastırmış oluruz :)

teşekkürler abi şimdiden olursada olmasada teşekkürler.

Bu güne dek iki payrak (flama) formasyonu atağı geliştirmiş
ve flama tamamlama süreci sonunda flama boyu yarısı miktarınca işlem görmüş diğer formasyon başlangıcına dek
aynı atağa hazırlanıyor görüntüsü var şayet 4,5 - 5 arası flama tamamlanırsa 8 saatlik periyodlu grafiğe göre
3,5-4 arası git geller yapma sürecine girer değerli kardeşim bunlar görebildiklerim etherium btc stabil veya pozitif havada
merkez bankaları ve para piyasaları otoritelerince kripto haberlerinde olumsuz beyanatların olmadığı ortamları da düşünerek bu gelişme yaşanabilir YTD

Bu güne dek iki payrak (flama) formasyonu atağı geliştirmiş
ve flama tamamlama süreci sonunda flama boyu yarısı miktarınca işlem görmüş diğer formasyon başlangıcına dek
aynı atağa hazırlanıyor görüntüsü var şayet 4,5 - 5 arası flama tamamlanırsa 8 saatlik periyodlu grafiğe göre
3,5-4 arası git geller yapma sürecine girer değerli kardeşim bunlar görebildiklerim etherium btc stabil veya pozitif havada
merkez bankaları ve para piyasaları otoritelerince kripto haberlerinde olumsuz beyanatların olmadığı ortamları da düşünerek bu gelişme yaşanabilir YTD
abi çok teşekkürler inceleme için.
@Teknik Analiz abi bu konuda sende görüşlerini belirtsen güzel olur be :)

Ben zamanında cardano almıştım hatta takıldığım forumda 1-2 arkadaş geleceği çok parlak demişti ama işte bizim en büyük sorunumuz (benim özellikle) sabırsız olmam. Sanırım biraz kumarbazlık var aileden o yüzden hep riskli volatil şeylere gidiyor kafa :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri