Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano ( ADA ) 3 Dolar'a Ulaşabilir mi?

1635178946766.png

Grafik gayet iyi duruyor

1635178995924.png

Şenliğin 2.4xx lara kadar sürecekmi bakalım alıcılar satıcılara baskın görünüyor %96.2 alıcıya karşın %3.80 satıcı

Noldu senin ada... ben ada yükselmez demedim adam olamaz dedim. Biz de görüyoruz yükseleceğini ama o 3 dolar olana kadar diğer koinler ne durumda olur bi de ona bak!
1635263261543.png

takiptekileri ortalamaya vurduğumuzda bir kaç haftada güzel bir ortalama sayılır
2.4xx demişiz 2.2xx lere değimiş bir günde mesele yükseldikten sonra görmek değil zaten
yükselmeden önce görebilelimki forum takpçisi kardeşlerimize katkı sunabilelim
saygı ve sevgilerimle

Ekli dosyayı görüntüle 7985

takiptekileri ortalamaya vurduğumuzda bir kaç haftada güzel bir ortalama sayılır
2.4xx demişiz 2.2xx lere değimiş bir günde mesele yükseldikten sonra görmek değil zaten
yükselmeden önce görebilelimki forum takpçisi kardeşlerimize katkı sunabilelim
saygı ve sevgilerimle
Yaptığım yorumlara bak bakalım yükselişleri önceden görebilmiş miyim bi cacık biliyormuş gibi konuşma burda senin gibi nette çok var kimin boş kimin dolu olduğunu iyi biliyoruz tecrübemizle

Yaptığım yorumlara bak bakalım yükselişleri önceden görebilmiş miyim bi cacık biliyormuş gibi konuşma burda senin gibi nette çok var kimin boş kimin dolu olduğunu iyi biliyoruz tecrübemizle
neden böyle bir dil kullanıyorsunuz ne
tutarlı bir şekilde sende bizlere yol göstersen
o zaman haklı haksız konumunu hep birlikte tartışırız.
beni bilirler 2012 den bugüne bu piyasadayım kimseye böyle ön yargılı davranmıyorum.
karşımızdaki insanları izleyelim görelim bilmediğimiz şeyler çıkar belki öğrenelim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri