Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano (ADA) Analiz: Cardano Grafiğinde ‘Üçlü Dip’ Formasyonu!

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör
cardano.jpg

Cardano (ADA) Analiz: Cardano Grafiğinde ‘Üçlü Dip’ Formasyonu!​

Uzun süredir durağan ilerleyen ADA, yükseliş için hazır duruyor ve %30’a yakın yükseliş bekleniyor.

Cardano (ADA), klasik bir fönüş formasyonu için işaret veriyor ve ilerleyen günlerde fiyatın yükselmesi bekleniyor.

Üçlü dip formasyonu, yani aynı seviye üzerinde oluşan art arda üç adet dipten oluşuyor ve bu formasyon düşüş trendlerinin sonlarına doğru görülüyor. Üçlü dip formasyonu, satıcıların o seviyeyi kırmada başarısız olduğunu belirtir ve alıcılar için yeni fırsatlar sunar.

Cardano, şu ana kadar üçlü dip Formasyonunun yarısını tamamlamış bulunmakta ve üçüncü dip ardından yükselişe geçtiğini görüyoruz.

1.PNG

Cardano fiyatının en az 1,40 Dolar’a gelmesi planlanıyor. Boyun çizgisini de olumlu bir şekilde atlatırsa fiyat 1,63 Dolar ve ardından 2 Dolar’a kadar ilerleyebilir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), 44. Seviyede mevcut ve şu an için tarafsız bölgede yer alıyor.

Cardano fiyatı gün içerisinde en yüksek 1.27 dolar’ı gördü.

Şu anda 1.25 Dolardan işlem gören ADA, piyasa üzerinde 6. Sırada yer alıyor.

2.PNG
car

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

En güvendiğim ama beni de en çok yoran coin. Bana en az kâr veren coin. Sepetimde var. Umudum büyük. Kafamda 6 dolar hedefi var. 6'yı görmeden çıkmam. Biraz inatlaşıyoruz ADA ile. Bakalım ben mi yaman, ADA mı yaman? :)

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri