Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano (ADA) da Korkutan Seviyeler

Bence yarından sonra 1.8 2 lere gelir
hocam nereden biliyorsun ?
böyle yorumlar yapmamalısın :)
Eğer bir yorumun varsa tutarlı bir açıklamanda olmalı insanlar yanlış hareket edebilir.

bence böyle devam eder hatta düşebilir.
çünkü son güncellemeden sonra 3 gün geçti ve ada sessizliğini koruyor
cardano tabanını kullanan her hangi bir token çıkmadı
testleri net bir şekilde yapılmadı.
buda sabırsız yatırımcıların çıkmasına sebep olabilir. YTD

Ben görüp görebileceği seviyeleri gördüğünü düşünüyorum. Bir FOMO etkisiyle o fiyatları gördü diye değerlendiriyorum.

Ha ilerde tükürdüğümüzü yalamak durumunda kalırmıyız? bu piyasada herşey mümkün. Ama özellikle BTC'nin düşüş trendinde sığınılacak liman olduğu için o fiyatlar oluştu kanaatindeyim.

YTD.

Cardano çok hızlı hareket ediyor btc ile birlikte düşüşte hemen düşüyor, yükselişte hemen yümseyor, kanaatimce 1. 70 seviyesnin yukarısında çikamayacaktır, Bitcoin yukarı doğrui yol alınca ada 1.70 seyesini bulur buda pek uzak değil gibi. Yine YTD diyip bekleyelim bakalım.

bu ada miktarı canımı sıkmaya başladı zararına elimden çıkarasım geliyor ama bu piyasada her şey mümkün 1.5 seviyelerinde çıkışımı verebilirim :ROFLMAO:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri