Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano (ADA) Teknik Analizi, AL-SAT Sinyalleri 10.03.2020

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Herkese merhaba arkadaşlar. Bir süredir Cardano (ADA) Teknik Analizi yazısı paylaşmıyorum. Sitemizde ilgi gören ve çokça konuşulan bir koin olduğu için güncel kalması gerektiğine inanıyorum. O halde uzatmadan başlayayım.

ADAUSD SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Ada teknik analizi 1.jpg

Saatlik grafikte AL sinyali devam ediyor; fakat giderek zayıfladığı için yatay ilerliyor. Ana trendin yukarı olduğunu düşünürsek arada yatay seyir veya ufak çaplı düşüşlerin olması normal.

ADAUSD saatlik grafikte 1.11$le 1.22$ arasında dalgalanıyor. Bu kanalda 1.17$ üzerinde kalıcı olması gerekiyor ki şu an bunun için uğraşıyor. Düşüşlerde 1.07$ seviyeleri varken yukarıda 1.23$ çok çok önemli bir direnç.

ADAUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Ada teknik analizi 44.jpg

ADA grafiğinde 1.228$ seviyesinden aşağı geri dönüş olmadı 1.23$ direncinin güçlü çalıştığını gösterir nitelikte. Bu direnç birkaç defa daha test edildikten sonra karar verilir ve yola devam edilir.

Şu an 4 saatlik grafik için 1.08$ ile 1.22$ kanalında dalgalanmalar sürüyor. Bu kanalda yine 1.17$ önemli bir seviye. Buranın üzerinde kalması gerekiyor yarına kadar.

ADAUSD GÜNLÜK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
Ada teknik analizi gg.jpg

İşte fiyatların sağlam ilerleyememesinin asıl sebebi. Günlük grafikte SAT sinyali devam ettiği sürece fiyatlara rahat yok. Diğer altcoinler Bitcoin'e uyarak devam ederken ADA'nın yavaş kalması bu sebepten.

Günlük grafikte yarına kadar da yarın gün boyu da 1.23$ seviyesi tekrar görülebilir; fakat kalıcı olmazsa hiçbir faydası da olmaz. Bu geceyi 1.17$ üzerinde bitirmesi, yarına sağlam adım atması için şart.

Başarabilirse yukarıda 1.23$, 1.40$ ve 1.54$ rahat gelir. Daha yukarısına o zaman bakarız. Geçmiş yazılarımda bahsetmiştim. Başarısız olması ihtimali çok yüksek değil; fakat risk her zaman var. Bu durumda aşağılarda 1.02$, 0.98$, 0.83$... seviyeleri bekliyor.

Günlük grafikte trend sınırlarının 0.80$ ile 1.54$ arasında olduğunu unutmayalım. Kolay gelsin, iyi geceler.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Geçen bir video izledim. Ünlü Trük analistlerden birinin kanalı. ADA'nın yaptığı ciddi çıkıştan sonra bir süre dinlenebileceğini söylüyordu. Bir de vaat ettiklerini teknik olarak tama anlamıyla karşılamadığı söyleniyor. Bu ayın sonunda tamamen merkeziyetsiz hale gelmesini sağlayacak güncellemenin tamamlanacağına dair bir haber de okudum geçen gün. Eğer bu güncelleme gerçekleşirse bir sıçrama yapabilir. YTD.

Geçen bir video izledim. Ünlü Trük analistlerden birinin kanalı. ADA'nın yaptığı ciddi çıkıştan sonra bir süre dinlenebileceğini söylüyordu. Bir de vaat ettiklerini teknik olarak tama anlamıyla karşılamadığı söyleniyor. Bu ayın sonunda tamamen merkeziyetsiz hale gelmesini sağlayacak güncellemenin tamamlanacağına dair bir haber de okudum geçen gün. Eğer bu güncelleme gerçekleşirse bir sıçrama yapabilir. YTD.

biz bunları defalarca anlattık abi :)
sen arada bir bizide takip et :D

ADA'nın önü açık beyler; rahat olun. :)

YTD

Benim hala endişelerim var temel analiz konusunda. Mart sonu bazı şeyler şekillenebilir. Bakalım gerçekten merkeziyetsiz bir yapıya kavuşacak mı ADA?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri