Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

Bonarous

Korgeneral
1613822033638.png

Cardano bugün %15,45 yükselerek $1,00 seviyesini kırdı, $1,07'ye yükseldi. Tarihinin en yüksek seviyesi $1,33'e bir adım daha yaklaşmış oldu. 1 Ocak 2021 günü sadece $0,18 değerine sahipti. 2021'in ilk dört ayı sonunda önce ath, sonra $1,40 seviyeleri öngörülüyor.

Binance borsasında ADA için esnek kilitlemede yıllık %1,45 , proof of stakingde 30 gün kilitlemede yıllık %5,09 , 60 günlük kilitlemede yıllık %7,79 , 90 günlük kilitlemede yıllık %9,32 faiz imkanı sunuluyor.

Cardano'nun alt sıralardan buralara gelmesinin asıl sebebi Mary hard forku. Mary hard forkunun hayata geçişinden sonra Cardano ağında tıpkı Erc20 gibi tokenlar oluşturulabilecek. Farklı ağlarda oluşturulmuş projeler de isterlerse Cardano ağına geçebilecek, iki blockchain arasına köprü kurarak ikisinde birden işlem görebilecek. Cardano'nun geliştiricisi Input Output Hong Kong ekibi ADA'daki sıradaki güncelleme olarak Goguen dönemini planlıyor. Bu güncellemeyle birlikte yükseliş trendi de sürüyor.

Gene Simmons, ADA Yatırımı Yaptı
Ünlü rock grubu Kiss'in yıldızı Gene Simmons, 300.000 dollarlık Cardano yatırımı yaptığını açıkladı. Hangi fiyattan aldığını ise söylemedi. :) Kendisinin yatıırm danışmanı veya analist olmadığını da belirterek yatırım tavsiyesi olmadığını söylemeyi ihmal etmedi. Cardano fiyatının yükselmeye devam edeceğine emin olduğunu ekledi. Gene Simmons bundan önce Bitcoin ve Doge satın almıştı.

Gene Simmons, yatırımında Cardano kurucusu olan Hoskinson'ın söylemlerini temel almış. 2021 yılını Cardano'nun tarihinin en verimli yılı olarak geçireceğini savunmuş. Cardano piyasaya 2017'de sürülmüştü. DeFi piyasası başlarda ve şu ana dek Ethereum ile paydaş olsa da Cardan ve BNB bu sektördeki paylarını arttıracağa benziyor. IOHK ekibi Cardano kullanımını yaymak için çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Afrika'ya yönelik projeleriyle Cardano kullanıcı sayısını on milyonlarca arttıracak. Cardano'nun geliştirmekte olduğu projeleri görmek için de şu konuyu ziyaret edebilirsiniz:

Tradingview'in osilatör ve hareketli ortalamalarına göre verdiği sinyallerde,
ADA / USD paritesinde;
1 günlükte GÜÇLÜ AL,
1 haftalıkta AL,
1 aylıkta GÜÇLÜ AL,

ADA / BTC paritesinde;
1 günlükte GÜÇLÜ AL,
1 haftalıkta AL,
1 aylıkta AL

sinyalleri görünüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

Dedim ki ada Yeni ATH geliyor galiba bir konu açayım dedim.
Kategoriye girdiğim gibi ilk sıradasın hocam
Buradan devam edelim ATH Max 1.80 olabilir gibi yorumlar var sağda solda
YTD kimse riskini alamayacağı parayı, buradaki yorumlara dayanarak yatırmasın sağa sola arkadaşlar.
ATH bekliyorum bakalım...

Bugün bir haber okudum. ADA'nın 7 kat artacağı yönünde bir ifade vardı. Bir uzmanın kullandığı bir sisteme göre yaptığı bir yorumdu. Geçmiş hareketlere bakarak. Bir çeşit indikatördü sanırım. Bitcoin'in de 340.000 dolara çıkacağını söylüyordu. Tabi balıklama atlamamak lazım bu tür görüşlere. Takipte kalmak lazım.

Bugün bir haber okudum. ADA'nın 7 kat artacağı yönünde bir ifade vardı. Bir uzmanın kullandığı bir sisteme göre yaptığı bir yorumdu. Geçmiş hareketlere bakarak. Bir çeşit indikatördü sanırım. Bitcoin'in de 340.000 dolara çıkacağını söylüyordu. Tabi balıklama atlamamak lazım bu tür görüşlere. Takipte kalmak lazım.
mümkünse kaynak alabilir miyim abi sana zahmet.
incelemek isterim.

https://www.coinkolik.com/populer-analist-cardano-ada-icin-buyuk-fiyat-hedefini-acikladi/

7 değil de, 6 katmış. 7 dolar ön görüyor analist. Benim takip ettiğim analistlerden biri bu. Poppe.
pek altı boş değil gibi çünkü arkasında 90 kişilik bir ekip var bilim adamı, mühendisler vs.. benim en çok dikkatimi çeken bitshares'in kurucusuda bu ekipte alt yapı mükemmel, uzun zamandır böyle kaliteli bir ekip görmedim.

ama yine de başı çeken bitcoin olduğu için tedirgin olmamak elde değil her ne kadar blockchain alt yapısından kat kat üstün olsa da
insanlarda bir algı oluşmuş bitcoin düşerse kaç kaç kaç :)

Kesinlikle YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri