Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

1.195'i görürse büyük ihtimalle ath olacaktır.
ATH seviyesinde bir kaç saat direnebilirse piskolojik olarak ortalama fiyat 1.2 sabitlenecektir.
bir kaç gün içerisinde bu dediğim değerleri görmezse 0.5 seviyelerine gelebilir.
sağlam bir düşürme sağlam bir arttırma durumu söz konusu nedense gözümü ayıramıyorum :)
bakalım ADA ne yapacak.
YTD

ATH 1.404 hocam. Düzeltmeden sonra iyi bir çıkış yapar. YTD

ADA da günlük al-sat veya sat al yapanlar var mı bilmiyorum :cool: ama nerede hareket orada bereket....Elde mevcut olanlar da belki evladiyelik olur... Aşağı- yukarı sürekli hareket halinde, hareketleriyle baş döndürüyor..

Madeni para ekranı nasıl gözükürse gözüksün ilginç bir şekilde, birikim dağıtım çizelgesine göre gün sonu miktarı yine birikim + oluyor..

5 dakikalık grafikteki birikim dağıtım ölçümü sürekli inişli çıkışlı. Al sat veya tersi işlem yapanlar sanırım çok yoğun..

Ekran Görüntüsü (1575).png

Alttaki grafik ise günlük ölçüm verilerini veriyor.. Bitcoin yaklaşık 10 bin puan düştüğünde dahi, ADA toplanmaya devam edilmiş.. . Grafik başlangıcında, 0.20 fiyat seviyelerinden itibaren ciddi mal alınmaya başlanmış ve aynı hızda olmasa da bu seviyelere kadar sürekli bir toplama var gibi...

Ekran Görüntüsü (1577).png

Günlük bazda mevcut hacim dikkat çekecek kadar yüksek değil ama, gün sonunda daha uzun bir yeşil bar belki oluşur..
Bakalım yakında neler olacak, ya gol olacak yada gol olacak, bir ihtimalde aut...

Mary hard forku 1 Mart'ta ağda kullanıma geçecek. IOHK da ağda dApp'lerin kullanılabilmesi için 2-3 ay içinde yeni akıllı sözleşmelerin geleceğini söyledi. Daha doğrusu Hoskinson söyledi.

güzel gidiyor 1.2 olursa beklentim büyük.
İyi-kötü algılarını aslında gün içi sık sık değiştiriyor ama genel olarak halen toplanıyor gibi.. Fakat ilk etapta bence bu hacimle üstleri zorlamakta sıkılır gibi.

Hacim gün toplamı bu saatlerde 697.000 M civarında .... En azından 1.20 üstü için bunun en az iki katı olmalı bence.. 10 Şubat(0.70 ile 0.95 arası büyük hareket) ve 20 Şubat(0.91-1.20 arası büyük hareket ) tarihlerinde yaptığı hacim gibi mesela....

İyi-kötü algılarını aslında gün içi sık sık değiştiriyor ama genel olarak halen toplanıyor gibi.. Fakat ilk etapta bence bu hacimle üstleri zorlamakta sıkılır gibi.

Hacim gün toplamı bu saatlerde 697.000 M civarında .... En azından 1.20 üstü için bunun en az iki katı olmalı bence.. 10 Şubat(0.70 ile 0.95 arası büyük hareket) ve 20 Şubat(0.91-1.20 arası büyük hareket ) tarihlerinde yaptığı hacim gibi mesela....
güzel yorum gerçekten :)
genel baktığımda bence güzel alım satım seçenekleri çıktı.

1614309849106.png

1614309904514.png

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye