Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

yanılmıyorsam 1 dolarda güzel destek var ? oralara düşme olasılığı yok değil ama diyelim ki düştü aşağı yönelü kırma ihtimali olabilir mi?
desteği kırarsa tutamazlar gibime geliyor ytd

bu destek konusunda bi aydınlatın beni var mı yok mu arkadaşlar ?
1 dolarda destek var mı ?
@sahinadm @gkkrlmz @satoshiMe

adamm.png

ADA da destek 1,15$ da görünüyor bunun altına düşmesi 2 MART olayından sonra bana göre zor. Çok güçlü ve hacimli duruyor. Diğer coinler gibi etkilenmiyor. @satoshiturk diğer arkdaşlar da yorumlarsa sevinirim.

Adayı modayı bilmem bu kripto para karapara aklama ve paraya takla attırma geçen hafta ravencoin 300 kat yani 70 kştan 2.5 tlyi gördü şimdi 80 krşlarda aşağı çektiler bu olaylar borsa değil dediğim gibi develssyon ama iyi yönü dolara karşı yapılan tek çözüm... Net

yanılmıyorsam 1 dolarda güzel destek var ? oralara düşme olasılığı yok değil ama diyelim ki düştü aşağı yönelü kırma ihtimali olabilir mi?
desteği kırarsa tutamazlar gibime geliyor ytd

bu destek konusunda bi aydınlatın beni var mı yok mu arkadaşlar ?
1 dolarda destek var mı ?
@sahinadm @gkkrlmz @satoshiMe
Yükselirken tutamadıkları gibi aşağı düşerken de kimse tutamaz. 1.15$ sağlam bir destek değil. Hemen altında 1.08$ ve 1.02$ desteği var. Buralar daha iyi. 1'in altına düşme ihtimali her zaman var ama zor bence. Düşerse de 0.98$ ile 0.80$ seviyelerinden geri döner. Buralar da yeni alımlarla ortalama düşürmek için güzel yerler.

Yükselirken tutamadıkları gibi aşağı düşerken de kimse tutamaz. 1.15$ sağlam bir destek değil. Hemen altında 1.08$ ve 1.02$ desteği var. Buralar daha iyi. 1'in altına düşme ihtimali her zaman var ama zor bence. Düşerse de 0.98$ ile 0.80$ seviyelerinden geri döner. Buralar da yeni alımlarla ortalama düşürmek için güzel yerler.
Yatırım Tavsiyesi Değildir diye ekleyelim de. :)

1614540835634.png

bu aralıkta sanırım bu gece gider ?
bakıyorum yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

ben inatçı adamım 1 usd beklemeyi planlıyorum ytd

Son düzenleme:
şu dirençleri inatla bekleyeceğim bu gece :S

çünkü güncellemeden önce ne kadar dipten alırsak o kadar iyi.

YTD
Ben destek ve dirençleri verdim. Gerisi size kalmış. :) O seviyeleri baz alarak kademeli alımlar yapılarak trene binilebilir. Çok dipleri beklemekle treni kaçırma olasılığı var.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri