Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

23 Şubat 22.45 vapuruyla ADA seferi.... Eski yolculuğa yeniden yeni bir bilet........

Rahmetli Hamiyet hanımdan dinlemesi çok daha güzel.....

Afrika Kıtası'nda kripto para kullanımını yaygınlaştırmak için yapılan bir proje diye biliyorum. Cardano güzel işler yapıyor.
yok hocam uzaktan yakından alakası olduğunu sanmıyorum
afrika da kullanımı için çalışma olabilir ama özellikle o değil.

bitshares kurucusu bu projenin içerisinde
mühendisler akademisyenler bilim adamı 90 kişilik ekip var
sırf afrika için olamaz bu :)

Kripto para olarak değil de hayatın çeşitli alanlarında (sağlık, eğitim vb.) resmi olarak Cardano ağını kullanacaklar.

Kripto para olarak değil de hayatın çeşitli alanlarında (sağlık, eğitim vb.) resmi olarak Cardano ağını kullanacaklar.
Hocam, bu da zaten bir nevi kripto para kullanımını yaygınlaştırmak. Afrika alt yapısını ADA ile Blockchain'e taşıyacaklar. Güzel fikir Afrika'ya yönelmek.
Elbette ADA'nın tek iyi tarafı bu değil. Admin'in de dediği gibi, proje ekibi çok sağlam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri