Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano & Stellar Eğitim Kurumları İle Ortaklık Kuruyor

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör

1633788586899.png

Cardano & Stellar Eğitim Kurumları İle Ortaklık Kuruyor

Önde gelen Kripto para şirketleri ve vakıf kurumları, yeni yetenek havuzlarından yararlanabilmek adına eğitim kurumlarıyla ortaklık kuruyor.

Suriye Demokratik Güçleri Ekosistem Geliştirme Başkan Yardımcısı Justin Rice’ın yapmış olduğu açıklamada, “Bir yıl kadar önce akademik kurumlara ciddi bir şekilde bakmaya başladık”

Justin Rice, SDG’nin bu projeyi yönetmek için yeterli kriterlere sahip olduğunu düşünüyor.

SDG Ekosistem Geliştirme Başkanı Justin Rice’ın yaptığı bir diğer açıklamada “Sadece son ürünleri, dijital varlıkları son kullanıcıların eline vermekle değil, aynı zamanda bu ürünleri yaratan insanları güçlendirmekle de ilgili” dedi. “Birçok yönden, tüm pastanın odaklanmamız gereken ve odaklanmamız gereken en önemli katmanı – inşaatçılar, yaratıcılar, yenilikçiler – çünkü dijital olarak değeri temsil eden bu temel ağları alacak ve onları anlamlı bir şeye dönüştürecekler.”

Adil erişim sağlama görevi, teknolojinin gelişmesine kadar uzanır.

SDF, Berkeley’deki Blockchain, University College London’ın Blockchain teknolojileri Merkezi, Singapur Ulusal Üniversitesi Fintech Laboratuvarı ve Kıbrıs’taki Lefkoşa Üniversitesi dahil olarak dünya çapında akademik programlarla ortalıklık gerçekleştridi.

Justin Rice, “Ayrıca çeşitli müfredatlara blok zinciri ve bazen Stellar'a özgü içerik eklemeye yardımcı oluyoruz.” Dedi ve “Çoğu kaynak yaratmak, bazıları teknik yardım sağlamak veya organizasyonumuzdaki insanlara mentorluk sağlamak ve bazıları da aslında başarılı projeler için ödülleri olan hackathonlar yaratmak.” İfadelerini kullandı.

Blockchain öncüleri teknolojinin devamı konusunda daha eminler.

“Bugün blockchain üzerinde çalışan insanlar ilk nesil” diyor. “Blockchain konusunda yeterli ilerleme, benimsenme ve ana akım anlayış, burada kalacakmış gibi hissettiriyor, bu yüzden yeni nesil hakkında düşünmeye başlayalım.”

Bu ortaklıklar akademik kurumların güncel kalmasını sağlıyor.

Ekli dosyalar

• Stellar Currency.jpg
    Stellar Currency.jpg
    160.9 KB · Görüntüleme: 76

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,732