Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Çekilişle Para Kazanabilir miyiz?

A

ardaarda35

Misafir
Merhaba arkadaşlar,biliyorsunuz ki malum zor dönemden geçiyoruz,peki bu dönemde nasıl kolay yönden para kazanabiliriz fikirlerinizi bekliyorum.Çekiliş yaparak mı,kullanmadığımız eşyamızı satarak mı,herhangi bir ürünü alıp biraz daha pahalıya satarak mı yoksa id*da* oynayarak mı...
Bir çok kişi sanal paraya yönelmiş durumda bir çok kişi hisselerle yolunu bulmaya çalışıyor bazılarımız pc den sanal para kasma derdin de bazılarımız ise video altında hesap numarası gönderme derdinde peki ya siz...
Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim en kısa yoldan nasıl para kazanabiliriz...

Öncelikle iyi konuya denk gelmişsin bunu sana genel olarak söylerim başlıyorum eğer faydam olduysa ne mutlu bana 1.tiktok cekerek ama tıktok videoları aşırı saçma aşırı deli deli hareketler devamını istiyorsanız yanıtlarım ciddiyim bu konuda

Merhaba arkadaşlar,biliyorsunuz ki malum zor dönemden geçiyoruz,peki bu dönemde nasıl kolay yönden para kazanabiliriz fikirlerinizi bekliyorum.Çekiliş yaparak mı,kullanmadığımız eşyamızı satarak mı,herhangi bir ürünü alıp biraz daha pahalıya satarak mı yoksa id*da* oynayarak mı...
Bir çok kişi sanal paraya yönelmiş durumda bir çok kişi hisselerle yolunu bulmaya çalışıyor bazılarımız pc den sanal para kasma derdin de bazılarımız ise video altında hesap numarası gönderme derdinde peki ya siz...
Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim en kısa yoldan nasıl para kazanabiliriz...
Çekiliş ile para kazanmak mümkündür

SatoshiTURK.Com 'da gerçekten kaliteli içerikler üreterek güzel kazanç elde edebilirsiniz.
8 aydır ödemelerimizi düzenli yapıyoruz.
Bilginiz yoksa bu sektöre yönelin bilgi edinin bizlerle paylaşın.
Bu sektörü meslek haline getirip bilgisayar başında büyük paralar kazananlar var.
Güzelce düşünmenizi öneriyorum.
Keyifli forumlar.

Çark ceviriyorum kardeşim https://piratewins.io/?pirate=1003526 referansımla çark çevirmek isteyen yapsın arkadaşlar ve herkes referansla arkadaşlarına kayıt yaptirsin. Tik tok kullanıyorum yeniyim orda daha :) bu siteyi sevdim ve sürekli paylaşımlar yapacağım gerekirse buradan mac öncesinden id*da* tahminlerimi bile paylaşabilirim;)

Tabiki kazanabiliriz eğer şansın varsa kazanırsın, heryerde yapılan çekilişlere katıl kazanmaya başla sana bol bol şanslar dilerim başarılar ama kazandıktan sonra güzelliğini yap bizede yoksa sana darılırım hadi görüşürüz

Çalışmadan emek vermeden para kazanılmaz. Bilmeniz gereken ilk kural günümüzde para kazanmanın çok zor olduğudur. ikinci kural, sağlam bir eğitim ve tecrübe olmazsa olmazdır. Üçüncü kural şans diye bir şey yoktur, şansı kendiniz yaratırsınız. Dördüncü kural, sabırla beklemesini bilmelisiniz...

Proff kankim sadece konu başlığı elbetteki çekilişe katılmıyorum ama gördüğüm kadarıyla mpi den izin alıp notere onaylatmak gerekiyor adamın biri evini satamamış 2 dolardan çekilişle satışa çıkarmış 200 bin dolara satamadığı evi 2 dolara sana bana satmış ama 2 milyon dolar da vurgun yapmış guzel kazanc konu bundan ibaret boyle birsey yapma düşüncesi var ufak ufak ama kalan paranın yarısını smalı bebeklerimize bağışlamak isterdim açıkçası

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri