Celsius Network Kurucusu Eşine 15 Milyon Token Hediye Etti

  • Konbuyu başlatan Ali Göküş
  • Başlangıç tarihi
Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Inflation: Enflasyon, belli bir zaman boyunca fiyatların sürekli yükseliş göstermesi durumudur.
A

Ali Göküş

Misafir


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Kripto ödeme ağı Celsius Network’ün kurucusu Alex Mashinsky, eşine 15 milyon CEL token hediye etti. Bu, bugünkü fiyatlarla tahmini 20 milyon dolar ediyor.

CEO Mashinsky’nin bu jesti, eşi Krissy’nin doğum günü sebebiyle gerçekleşti. Celsius tarafından gelen bu hediyeyle şirket, hisselerde sahip olduğu büyük payını da azaltmış oldu. Krissy Machinsky de bir şirkette yönetici olarak görev yapıyor. USA Strong isimli şirket, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen ürünlerin doğruluğunu test etmek için blockchain teknolojisini kullanıyor.

CEO’dan duygu yüklü paylaşım


CEO Alex Mashinsky’nin jesti Twitter’da da fark edildi. @Crypto_Flippin kullanıcı adına sahip bir hesap, Mashinsky’nin hediyesiyle birlikte CEL tokenı zenginlerinin hisselerinde değişiklik yaşandığını paylaştı. Bunun üzerine bu tweeti alıntılayan Bay Mashinsky, şu şekilde bir tweet attı:

I gave my wife @KrissyMashinsky a very special present of 15,000,000 CEL tokens for her very special birthday. She has been with me through it all and ALWAYS supported me even when I made silly mistakes. I love you Krissy and could not have done @CelsiusNetwork without you. https://t.co/CXdzUBpH9k

— Alex Mashinsky ©️ (@Mashinsky) October 25, 2020


“Eşim @KrissyMashinsky’e çok özel doğum gününde 15 milyon CEL hediye ettim. Yolun başından beri benimle ve en saçma hataları yaptığımda bile desteği üzerimdeydi. Seni seviyorum Krissy ve @CelsiusNetwork’ü sensiz başaramazdım.”

Krissy Mashinsky de eşinin hediyesine tepkisiz kalmadı. Gündeme gelen hediye haberleriyle alakalı kendi Twitter hesabından yorum yapan Bayan Mashinsky, memnuniyetini dile getirerek eşi Alex Machinsky’yi çok sevdiğini söyledi.

Bitcoin dominansı altcoinleri etkiledi


Geçtiğimiz günlerde Bitcoin piyasa hakimiyeti ortalama %60’lara dayandıktan sonra altcoinlerin piyasa hakimiyeti ise yaklaşık %40’lara kadar geriledi. Öyle ki bu olumsuzluktan lider altcoin Ethereum (ETH) da nasibini aldı. Bu gelişmeyle birlikte altcoin grafikleri kırmızıya boyandı ve Celsius Network, 19-25 Ekim haftasında %16’lık bir değer kaybı yaşadı.

Celsius Network, içinde bulunduğumuz hafta için ise hafta içerisinde yeşil renkli bir grafikle ilerliyor. CEL, TSİ 12:13 itibarıyla 1.32 dolardan işlem görürken son 1 saat, 1 gün ve 1 haftalık aralıklarda da artış gösterir durumda. Buna göre Celsius Network’ün son bir hafta içerisindeki artış oranı, %12.9.

Celsius Network Kurucusu Eşine 15 Milyon Token Hediye Etti isimli makale Ali Göküş tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

kaynak : https://koinbulteni.com/celsius-network-kurucusu-esine-15-milyon-token-hediye-etti-83072.html
 

Üst