Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Chikhen.com Tavuk çiftliği ile kazanç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Screenshot_20201019_174011.jpg

Şimdi bahsedeceğim site içerisinde benimde yatırımım olan bir site. Sitede alışılagelen gibi bir tavuk çiftliğimiz var ve her tavuk farklı miktarda yumurta üretmektedir.
Yatırımsız kazanç çok zor hatta imkansız gibi birşeydir. İmkansız demek yanlış olur belki ama çok sağlam referans yapmanız gerekir Yatırımsız kazanç istiyorsanız.
Zaten bu tip sistemler özellikle tosuncuk olayından sonra bir klasik haline geldi. Ancak site 1 yıldır ödemelerini düzenli olarak yapmaktadır. Bunun en büyük nedeninin ROI süresinin uzunluğu olduğu düşünüyorum. İlk üye olduğumda ROI süresi 2-3 ay gibi bir sğreyken şuan 6 ay civarında. Ben yatırdığım parayı hatta birazda fazlasını aldım. Şu an kara oynuyorum diyebilirim.
Site ilk aşamada 1 yıllık domain almıştı ama sürenin dolmasına yakın 4 yıl daha bu süre uzatıldı. Bu durum sistemin tuttuğu algısını kısmende olsa oluşturdu bende. YTD
Sistemde tavukların var ve bu tavuklar yumurta yapıyor. Bu yumurtaları satıp asıl işinize yarayacak gold a çeviriyorsunuz.
Site içerisinde küçük bir uyanıklık var. Sitedeki hesap makinasında kazanacağınız gold miktarı gösteriliyor. Ancak bu miktarın benim hesaplarıma göre 33 te 1 i çekilebilir olan cüzdana aktarılıyor. Diğer 33 te 32 lik kısım ise yeniden tavuk almak için iç hesaba aktarılıyor. Bu bir yandan iyi bir yandan kötü. Elinizdeki tavuk sayısını zorunlu olarak arttırmış oluyorsunuz ve bu sayede ödeme limitine daha kolay ulaşıyorsunuz.
Daha yüksek tutarlı tavukların getiri oranı daha fazla bununda belirtmek istiyorum. Ayrıca site yönetimi çok kısa sürede cevap veriyor. İletişimleri gayet iyi yani.
Oyuna 300 gold ile başlıyorsunuz. Bununla zaten 2 tane en küçük tavuktan alıyorsunuz ve üretim başlıyor. Tavuklarınız hiç ölmüyor.
1 gold 1 satoshi ye eşit.
Ödeme alt limiti 0.002 BTC
Yatırım limiti için herhangi bir tutar yok. Büyük, küçük her türlü tutarı yatırabilirsiniz.
Referans kazancı %10

Referanslı Link : http://chikhen.com/invite/vonzarovich

Refsiz Link : http://chikhen.com/

Referansımdan üye olursanız sevinirim. Her türlü sorunuzu konu altında sorabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.

Ödemeleri artık ayın başında yapacağız diyorlar. Günlükte aylıpa geçmeleri pek hayra alamet değil. O yüzden ben aksini yazana kadar yatırımdan kaçınmanızı tavsiye ediyorum.

Bu siteler zaten yüksek riskli siteler. Ödeme sürelerini 30 kat arttırmaları hayra alamet değildir. Öncesinde de gold a karşılık gelen satoshi miktarını değiştirmişlerdi. Yine de yatırım yapmak isterseniz siz bilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri