Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Chiliz Yorumları

Bazı analistlerin chiliz yorumları vardı boy boy haber sitelerinde paylaşılan bu başlıklarda genelde uzman yorumlarından bahsediliyor
kim bu uzman ? neredeler isimleri nedir ?
mesela bir tanesi Akash Girimath mayıs ayı için Chiliz yükselecek tüm grafikler öyle gösteriyor diyordu ? nerede kendisi :)
arkadaşlar analistlere ve haber sitelerinin çoğuna itibar etmeyin daha önceleride konuştuk bu konuları aslında hepsinin hedefi bir kripto birimini manipüle etmek.
Şimdi biz genel bir bakış yapalım madem Chiliz Yorumları adında bir başlık açtık cevap verelim.

Anlık olarak gruplandırımış emir defterine bakalım bu sadece binance.com'da
1622472054124.png

Gruplandırılmış satışta en çok 762K Chz satış emri var Toplam değeri 220K USD
Çok değil 1 ay öncesine gidelim.

Satış emirlerinin çoğu 65-90 cent aralığındaydı.
Bu emir veren binlerce kullanıcı ne olduda artık kayıp anlık diğer programlar ilede bakıyorum genel olarak büyük emirler girilmiyor.
Grafik analizinden çok bu genel analize önem veririm ben, Piyasada bir yıldırma politikası uygulanıyor ve sabırsız bir çok insan zarar ile çıkacaktır.
Chiliz bugün Real Madrid ilede anlaşsa anlık olarak konuşuyorum tekrar 0.60 yakalaması bile çok çok zor :)
Sağda solda şöyle başlıklar görebilirsiniz
Ünlü analistten chiliz yorumları
Ünlü analistten cardano ada yorumları
Piyasa farklı bir piyasadır arkadaşlar bu yüzden kendi paranızın yönetimini başkalarının aklına göre riske etmeyin.
Kendiniz araştırın ve ona göre hareket edin

YTD

Piyasanın tepe taklak olması neredeyse tüm analistlerin tahminlerini boşa çıkarttı. Açıkçası ben belli başlı analistler dışında yapılan yorumlara pek aldırış etmiyorum. Ancak, bazılarının görüşlerini de önemsiyorum. Yükseleceğini söyledikleri coine ilişkin gösterdikleri sebepler önemli.

Chiliz zaten birkaç ay önce doyuma ulaştı. Tekrar bir atılım için zamana ihtiyacı var. Tabi önce boğa piyasasının kaldığı yerden sürmesi gerek.

Piyasanın tepe taklak olması neredeyse tüm analistlerin tahminlerini boşa çıkarttı. Açıkçası ben belli başlı analistler dışında yapılan yorumlara pek aldırış etmiyorum. Ancak, bazılarının görüşlerini de önemsiyorum. Yükseleceğini söyledikleri coine ilişkin gösterdikleri sebepler önemli.

Chiliz zaten birkaç ay önce doyuma ulaştı. Tekrar bir atılım için zamana ihtiyacı var. Tabi önce boğa piyasasının kaldığı yerden sürmesi gerek.
bir konu açarak takip edilebilecek senin tespit ettiğin analistleri paylaşabilirmisin abi
böyle bir imkanın var mı?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri