Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Chiliz'in Tavladığı Son Futbol Kulübü Hangisi Oldu?

turn-on-2925962_640.jpg

Chiliz'in (Socios) Tavladığı Son Futbol Kulübü Hangisi Oldu?

Chiliz, bir İngiltere Premier Lig takımını daha kendi ekosistemine dahil etmeyi başardı.

En son Portekiz milli takımıyla fan token anlaşması yapan ve NBA takımlarıyla çeşitli ortaklık anlaşmaları imzalayan Chiliz, İngiltere’nin köklü takımlarından olan ve birçok kez şampiyonluk yaşamış Londra temsilcisi Arsenal ile fan tokeni anlaşması sağlandığını resmi blogunda yaptığı bir açıklama ile duyurdu.

He kulüp hem de Chiliz yöneticileri anlaşmanın faydalarından ve bu anlaşmanın imzalanmasından duydukları memnuniyet hakkında açıklamalarda bulundu.

Arsenal fan tokenin ne zaman piyasaya sürüleceği belli olmasa da adı belirlendi. Bu tokenin adı $AFC olacak.

Ayrıca, token sahibi olan Arsenal fanları, Socios platformunun coğrafi konuma dayanan artırılmış gerçeklik uygulaması olan “Token Hunt” uygulamasından faydalanabilecek.

Güzel bir anlaşma daha, bünyeleri alıştı kullanıcıların. Yalnız yatırım tavsiyesi vermemekle birlikte ön satışa katılabilenlere iyi bir kazanç imkanı doğabiliyor. Bakalım sıradaki açıklamalardan bir tanesi Fenerbahçe ile ilgili olacak mı?

Güzel bir anlaşma daha, bünyeleri alıştı kullanıcıların. Yalnız yatırım tavsiyesi vermemekle birlikte ön satışa katılabilenlere iyi bir kazanç imkanı doğabiliyor. Bakalım sıradaki açıklamalardan bir tanesi Fenerbahçe ile ilgili olacak mı?
Geçenlerde Fenerbahçe'nin kendi coinini çıkaracağıyla ilgili kısa bir yazı okumuştum.

Chiliz ve Bitci'nin teklifleri var ama Fenerbahçe için yeterli değil. Özel bir yazılım şirketiyle Avalanche ağında token çıkaracağımızı biliyorum ben. Resmiyete değil duyumlara dayalı bilgiler tabi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri