Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

CHZ Fan Token Av 5-Şubata Kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim av bölümünde duruyor hala bu arada. 3 buçuk saat sonra avlayabiliyormuşum. :D

Dün akşam maç sırasında $GAL çıkardım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-07-15-54-12-301_com.socios.jpg
    Screenshot_2021-02-07-15-54-12-301_com.socios.jpg
    386.7 KB · Görüntüleme: 68
Selam arkadaşlar uzun süredir aranızda yokum sınavlarım dan dolayı foruma vakit ayıramadım tekrar aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum lafı uzatmadan konuya geçeyim.

@Vonzarovich abimin açtığı CHZ konularını biliyorsunuz CHZ hakkında detaylı bilgiyi kendisi sundu benim ekstra katacağım bugün başlayan Fan Token Avı 5Şubata kadar devam edecek 24saatte bir şansızını deniyorsunuz toplam 7 hakkınız var SSU CHZ yada Fan Tokenlerinden birini kazanıyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 1607Ekli dosyayı görüntüle 1608

Fan Token Explosion kısmına girerek Fan Tokenleri toplayabilirsiniz her noktada farklı takımın tokeni bulunuyor.

İpucu: Bulunduğunuz bölgede token cıkmıyorsa farklı uzak bir noktada çıkıyorsa navigasyonunuzu hiç kapatmayın sabit kaldığınız kısımda 24saat sonra tokenler çıkacak ilk başta bende farklı yerlerde gözüküyordu sonra hep aynı yerde çıkmaya başladı ama navigasyonu kapatıp açınca tekrar farklı noktalarda çıkmaya başlıyor.
Bende dün başladım ancak kazandığım coinleri nasıl değerlendireceğiz?

Selam arkadaşlar uzun süredir aranızda yokum sınavlarım dan dolayı foruma vakit ayıramadım tekrar aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum lafı uzatmadan konuya geçeyim.

@Vonzarovich abimin açtığı CHZ konularını biliyorsunuz CHZ hakkında detaylı bilgiyi kendisi sundu benim ekstra katacağım bugün başlayan Fan Token Avı 5Şubata kadar devam edecek 24saatte bir şansızını deniyorsunuz toplam 7 hakkınız var SSU CHZ yada Fan Tokenlerinden birini kazanıyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 1607Ekli dosyayı görüntüle 1608

Fan Token Explosion kısmına girerek Fan Tokenleri toplayabilirsiniz her noktada farklı takımın tokeni bulunuyor.

İpucu: Bulunduğunuz bölgede token cıkmıyorsa farklı uzak bir noktada çıkıyorsa navigasyonunuzu hiç kapatmayın sabit kaldığınız kısımda 24saat sonra tokenler çıkacak ilk başta bende farklı yerlerde gözüküyordu sonra hep aynı yerde çıkmaya başladı ama navigasyonu kapatıp açınca tekrar farklı noktalarda çıkmaya başlıyor.
Teşekkür ediyorum.

Tabi ki de iyi ya da kötü tüm deneyimleri paylaşmak gerekiyor insanlara ışık tutmak faydalı olmak insanlık vazifemiz bir borç nitekim :)
Aslında insanlara nerden mar nerden zarar eldivenlerini öğretmek lazım ve kendilerine tecrübe edinerek yaparlarsa daha iyi anlaşılırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri