Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

CHZ Fan Token Av 5-Şubata Kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Balon zaten. YTD :)

tamamen kulüplere finansman desteği maksadıyla. İleride belki indirim amaçlı kullanılır ama şu an tamamen işlevsiz. Ona bakarsanız piyasada işlevsiz, adı sadece proje olan, ama alım satımdan başka hiçbir icraatı olmayan onlarca coin var. Alışığız yani bu piyasada.

Bu arada öyle bir zamanda haber verdin ki @kwon Gece 12:30'u beklemek zorundayım yeniden yapabilmek için :)
Bende aynı durumdayım abi 12:30da tekrar deneyeceğiz şansımızı sana bir BAR token çıkacak hissediyorum :ROFLMAO:

Ne yalan söyleyeyim hiç uğraşmak gelmiyor içimden böyle şeylerle. Yaşlandım sanırım :sneaky:
1 dakika sürmüyor :)
Ben gece denk geldim buna. Almak istedim ama biraz yürümem gerektiği için peşinden gitmedim. Bir dahakine bakalım artık. Ama çok iyi olmamış mı?
Token avının diğer adı evde kal avı. Eğer hareket halinde olursanız 2 av arası, 2nc avınız eski konumunuzda çıkıyor ve boşa gidiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri