Neler yeni

Çılgın Tahmin: Bitcoin’den Pahalı Tek Altcoin! Fiyatı 30.000 Doları Görecek

  • SHA-256: Bitcoin işlemlerinde kullanılan bu protokol sayısal imza standardında kullanılmak üzere tasarlanmış bir şifreleme algoritmasıdır. Algoritmaların hızlı çalışması için verinin kendisi değil özeti imzalanır.

ant

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)
Onursal Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
14
Puanları
185
Konum
İstanbul/Türkiye
Web sitesi
www.hadimkoybilgisayar.com.tr


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Yearn.finance (YFI) isimli altcoin’in fiyatı kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 16.398 dolara yükseldi. Uzmanların, Bitcoin fiyatını aşan tek altcoin için ilginç tahminleri var.

İşte Yearn.finance (YFI) isimli altcoin’in fiyatı pump’layan 3 faktör
Yearn.finance’ın YFI tokeninin artışı, merkezi olmayan finansın popüler bir yönü haline gelen “büyük faiz kazançları ile likidite madenciliği sunan” DeFi platformlarına olan talebin artmasıyla beslendi. Yam Finance’ın konseptini baz alan üç tokenden biri olan yearn.finance’ın hızlı yükselişi, fiyatın her iki yönde de gidebileceğine dair çok fazla spekülasyonla Ağustos ayı başlarında başlatıldı. YFI, geliştirici Andre Cronje tarafından Temmuz ayında başlatılan ve paydaşlara ağı yönetmek için güç veren yeni bir DeFi protokolüdür.

O zamandan beri YFI, paydaşları için yıllık verimi en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan ve Compound (COMP) ile başlayan yield farming çılgınlığının genişletilmesinde önemli bir rol oynadı. YFI’nin fiyatı, üç ana faktör tarafından tetiklenerek istikrarlı bir şekilde artıyor: yeni yInsure Finance özelliği, endüstri yöneticilerinden gelen heyecan ve şu anda DeFi sektöründe devam eden patlayıcı büyüme.

Bernice Nyambura: YFI’nin fiyatı 30.000 dolara kadar çıkabilir

Şu anda Defipulse’un verilerine göre, yearn.finance’daki toplam kilitli değer 779 milyon dolardır. Kripto paranın yükselmesine neden olan en benzersiz özelliklerinden biri, diğer birçok kripto varlığına kıyasla önemli ölçüde daha düşük olan yalnızca 30.000 YFI ile sınırlandırılmış bir parasal arzdır. Ancak altcoin’in 12.000 doların üzerine çıkarak Bitcoin’i bile geçmesinin önemli nedeni piyasanın durumudur.
btcusd.jpg

CoinMarketCap’tan gelen veriler, dolaşımda 29.962 YFI tokeninin bulunduğunu ve neredeyse tamamen basılmış arz nedeniyle potansiyel büyümesini yüksek hale getirdiğini gösteriyor. Bununla birlikte popüler kripto uzmanı Bernice Nyambura’a göre, yearn.finance Maker, Compound veya Aave gibi diğer en iyi DeFi platformlarına benzer bir piyasa değerine ulaşırsa küçük arzı YFI’nin fiyatını 30.000 dolara çıkarabilir. Uzmanlara göre, lider kripto parayı fiyatıyla geçmiş olsa da Bitcoin’in piyasa değeri YFI’nınkinden hala 568 kat daha büyük.
 

Üst