Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cinli İnli Korku Filmi Öneriniz var mı

Türk korku filmleri konusunda haklısın ama yabancıların gerçekten çok iyi korku filmleri var.
Türk korku filmleri hepsini tek bir kişi yazıyormuş gibi her sahneyi tahmin eder olduk her açık kapıdan bir b*kluk çıkması gibi :) yabancılarında benim düşüncem birbirlerine çok benzer şeyler dönüyor benim izlediklerimin arasında önerirsen 1-2 tane güzel olabilir

Türk korku filmleri hepsini tek bir kişi yazıyormuş gibi her sahneyi tahmin eder olduk her açık kapıdan bir b*kluk çıkması gibi :) yabancılarında benim düşüncem birbirlerine çok benzer şeyler dönüyor benim izlediklerimin arasında önerirsen 1-2 tane güzel olabilir
Sana memnuniyetle korku filmi önereceğim. :) Ama önden şunu söylemek istiyorum; evde yalnız yaşıyorsan ya da filmi izleyeceğin gece yalnız kalacaksan izleme. Rüyana girer mi korkusu varsa da izleme.

-Sinister
-Insidious serisi

Bu ikisi gerçekten güzel. Ayrıca sessiz sakin bir korku filmi istiyorsan Ouija serisini izleyebilirsin. Ama bu diğerleri gibi korkunç gelmeyebilir sana. Ouija serisinin diğer filmlerden bir farkı var onu izlediğin zaman anlayacaksın.

Korku psikolojisini öğrenmek istiyorsan Stephen King kitabından uyarlanan "It" filmini de izleyebilirsin. Eğer sıkılırsan ikiye bölüp izle. İki tane filmi vardı bu kitabın diye hatırlıyorum.

Sana memnuniyetle korku filmi önereceğim. :) Ama önden şunu söylemek istiyorum; evde yalnız yaşıyorsan ya da filmi izleyeceğin gece yalnız kalacaksan izleme. Rüyana girer mi korkusu varsa da izleme.

-Sinister
-Insidious serisi

Bu ikisi gerçekten güzel. Ayrıca sessiz sakin bir korku filmi istiyorsan Ouija serisini izleyebilirsin. Ama bu diğerleri gibi korkunç gelmeyebilir sana. Ouija serisinin diğer filmlerden bir farkı var onu izlediğin zaman anlayacaksın.

Korku psikolojisini öğrenmek istiyorsan Stephen King kitabından uyarlanan "It" filmini de izleyebilirsin. Eğer sıkılırsan ikiye bölüp izle. İki tane filmi vardı bu kitabın diye hatırlıyorum.
Bizde korku diye yalnızca ALLAH’a dır, çok teşekkürler önerileriniz için

Hocam türk yapımı korku filmleri artık aşırı sıradan geliyor. hep aynı senaryo hep aynı olay örgüsü, aynı son. bu işi gerçekten hakkıyla yapan yabancı yönetmenler var. biz bu alanda gerideyiz. Anabelle serisini önerebilirm. Netflix orijinal içerikleri de kaliteli geliyor bana.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri