Neler yeni

Cloud Mining Nedir ? Karlımı ?Güvenlimi ? 2020

  • % 51 Attack: Blok zincirindeki madencilik veri işleme gücünün yarısından fazlasının tek bir kişi veya grup tarafından yönetilebilmesi durumunda, bu gücü kötü amaçla kullanmasına verilen isimdir.

Rezz26

Çavuş
Level 1 (1X)
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
38
Tepkime puanı
18
Puanları
110
Konum
Eskişehir


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Bu makaleyi hazırlayan Rezz26 isimli kullanıcı 0.00001352 Bitcoin kazanmıştır

0.00001352 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 7.48 Türk Lirası Değerindedir.


Bulut madenciliği operasyonları, kripto para madencilerine hash gücü satan veya kiralayan madencilik çiftlikleridir - madenciliğe adanmış veri merkezleri. Hizmetin özü, bir üçüncü tarafın madencilik ekipmanına ev sahipliği yapmasıdır.

Bulut madenciliğinin birçok avantajı ve dezavantajı vardır. Birincisi, kullanıcının dolandırıcılık ve dolandırıcılıklarla dolu bir alanda bulut sağlayıcısına güvenmesi gerekir. Kullanıcı, ekipmanı veya nasıl kullanıldığını kontrol edemez.

Elbette avantajları, evinizi bilgisayar ekipmanıyla doldurmak zorunda kalmamak, gürültü, ısı, güç tüketimi ve madencilik ekipmanının bakımıyla uğraşmak zorunda kalmamaktır. Esasen, işi dış kaynak olarak kullanıyorsunuz.

Peki Cloud Mining mi ? Pool Mining mi ?
Peki havuz madenciliği ile bulut madenciliği arasındaki fark nedir? Her iki durumda da üçüncü bir tarafla çalışıyorsunuz:

Havuz madenciliği ile kendi madencilik teçhizatınıza ihtiyacınız var ve havuz yazılımını kullanarak madencilik teçhizatınızın işleme gücünü madencilik operasyonuna katkıda bulunuyorsunuz. Ekipman satın almak ve yönetmek, ekipmanı çalıştırmak, ekipmanı soğutmak, sağlam bir İnternet bağlantısını çalışır durumda tutmak vb. Konularla uğraşmanız gerekecek.
Bulut madenciliği ile, aslında bir madencilik operasyonunda yatırımcısınız; tüm sağladığınız para. Bulut madenciliği şirketleri, işletmeye çeşitli meblağlar yatırmak için binlerce kişiyi kaydeder ve karşılığında elde ettiği gelirden pay alır. Tek yapmanız gereken, saygın bir bulut madenciliği operasyonu bulmak (dikkatli olun!), Onlara para göndermek ve onlar her şeyi yönetirken günlük işlerinizi yapmaktır.

Cloud Mining in Avantajları,Dezavantajları ?

Bulut madenciliğinde, kazandığınızı tutmayın (bunları paylaşmanız gerekir); Bulut madenciliği firmasına katılmak için bir ücret ödemeniz gerekir (ancak kaçındığınız tüm zorlukları düşünün!) ve havuz madenciliği gibi, gücün az sayılara düşme tehlikesi vardır.

Bazı bulut sözleşmeleri daha uzun vadeli bir taahhüt gerektirdiğinden, geçişi daha zor bulabilirsiniz; hızlı bir şekilde gemiden atlayamayabilirsiniz. Ayrıca, bazen, belirli bir kripto para biriminde madencilik kârsız hale gelirse (bazen olduğu gibi), operatör sözleşmeyi iptal edebilir.
Lakin unutmamak gerekir sözleşmede yazılanları iyice okuyun. Eğer iptal hakkınız yoksa o firmayla anlaşma,sözleşme yapmayınız.

Peki Güvenebilceğimiz Firma Varmı Türkiyede ?

Evet. Dostlar bunu Türkiyede sıkıntısız olarak devam ettiren şirketler var.
Bunların en güvenlisi olarak Türkiye Mining var ve sizede bir hediye sunuyor.

Nedir Bu Hediye ?

Bu hediye siteye kayıt olduğunuzdan itibaren 1000 GH/S kazım gücü hediye ediyor.

Şimdilik bu kadar. Elimden geldiğince bu şirketleri derleyip,toplayıp yeniden forumumuzda
paylaşacağım.

Allah'a emanet olun.
 

Bu makaleyi hazırlayan Rezz26 isimli kullanıcı 0.00001352 Bitcoin kazanmıştır

0.00001352 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 7.48 Türk Lirası Değerindedir.


heraclees

Kıdemli Çavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Katılım
7 Ara 2020
Mesajlar
143
Tepkime puanı
69
Puanları
285
Yaş
23
Konum
Ankara
Cinsiyet
Erkek


0.00013662
  • 0.00000000  
  • #2
Maalesef TürkiyeMining geçtiğimiz günlerde scam oldu. Hemde çok güzel bir kampanya ile yatırımları topladıktan sonra kaçtılar :(
 
Üst