Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Code Of Talent – Dünyanın ilk Blockchain Mikro Öğrenme Platformu

Juf

Kıdemli Başçavuş
1989 yılında ortaya çıkan WWW ( World Wide Web ) nin ardından ikinci büyük teknolojik devrim olmaya aday Blockchain, sadece finans dünyasını değil devlet – vatandaş ilişkisi , sağlık , lojistik , eğitim , emlak kısacası hayatımızın tüm alanlarında kullanılabilecek bir potansiyeli taşımakta.

Eğitim bu sayılanlar içinde , geleceğimiz ve bilinçli sağlıklı bir toplum yetişmesinin , gelişimin en önemli anahtarını oluşturmakta. Eğitimle ilgili özellikle 2017 ve 2018 yıllarında Blockchain üzerinde bir çok proje ortaya çıktı. Ancak Code Of Talent – Mikro Öğrenme Platformu olarak ortaya çıkan dünyanın ilk blockchain projesi. Kişilerin , öğrenme motivasyonunu yükseltmek için oluşturulan Code Of Talent; Eğitimin herkes için ulaşılabilir hale getirilmesini hedeflemekte. Code Of Talent , Mikro Öğrenme Platformu ile yeni bir eğitim anlayışı yaratırken , öğrencileri , işverenleri , reklamcıları , sponsorları , içerik sağlayıcılarını ve eğitimcileri sürdürülebilir bir ekosistem ve kripto para ekonomisi oluşturmak için bir araya getiriyor.

Code of Talent ile birlikte , eğitim herkesin kolayca ulaşabileceği global bir içerik haline gelirken , öğrencilerin ödüllendirme sistemi ile öğrenme potansiyelinin geleneksel eğitim sistemine göre çok daha verimli hale geleceğini öngörmekte. Bunu üç temel ayak üzerinden hayata geçirecek olan Code of Talent ;

Öğrenirken Kazanma

10 Dakikayı aşmayan oturumlar

Maksimum online 40 katılımcıdan oluşan gruplar ile doğrudan etkileşimin artırılması temeline oturmakta.

Alınan her eğitimdeki başarı kayıtlarının blockchain’e işlenmesi , eğitim alanların, işverenler ile bir araya gelmesini , aldıkları eğitimleri iş hayatlarında kullanabilmelerini çok daha fazla kolaylaştıracaktır . Eğitim sisteminin ödüllendirme sistemine göre eğitim alanı teşvik etmesi Code Of Talent’ın uzun süreli başarı sağlayan en büyük silahlarından birisi olarak gözükmekte. Avrupa İmar ve Kalkınma bankasının da (ERCB) henüz proje aşamasında olan Code Of Talent a On Dokuz bin Euroluk karşılıksız hibe vermesi de blockchain üzerinden gerçekleştirilecek Mikro Öğrenme Platformu Code of Talent ‘ın ne kadar başarılı bir girişim olacağını şimdiden kanıtlar durumda.

Kazan kazan yaklaşımını perspektif edinen Code Of Talent , CODE ismi verilen Token ile , öğrencilerin , eğitimcilerin kazanmasını sağlamayı hedeflemekte. Erc-20 standartları üzerinde yer alan Code isimli token 280 milyon adet satışa sunulmuştur.Toplam adetin yüzde 55 lik kısmı satışa, yüzde 26 lık kısmı Mikro öğrenme platformuna , yüzde 4 lük kısımı reklamcılara yüzde 3 lük kısmı bounty için ve yüzde 12 lik kısımda Code Of Talent ekibi için ayrılmıştır.

Proje takımı ile ilgili bilgiler ;

BOGDAN CIUBOTARU – CEO & Kurucu Ortak

Bogdan, IT / Yazılım, Eğitim, Çevrimiçi Pazar Araştırması ve Telekom gibi sektörlerde 18 yılı aşkın deneyime sahip C seviyesinde bir yönetici. Çok uluslu, orta ölçekli ve girişimci şirketleri yönetmiş ve küresel ayak izi ile farklı ekipleri ve karmaşık projeleri koordine etmiştir.

VLAD GRIGORIU – Baş Strateji Görevlisi & Kurucu Ortak

Vlad, strateji, iletişim, inovasyon ve insan sermayesi gibi alanlarda yaklaşık 20 yıllık yönetici, girişimci ve danışmanlık deneyimi ile Co-Factor’un (www.co-factor.ro) kurucusu, vizyoner bir girişimcidir. Öğrenim ve eğitim tutkusu olan Harvard Business School mezunu ve aynı zamanda Talent mikro-öğrenme ürününün arkasındaki mimar.

ADRIAN ICHIM – CMO

Dijital bir DNA ile seri girişimci, IT, yazılım ve dijital reklamcılık sektörlerinde 9 yeni şirket kurmuş olan Adrian, etkileyici bir pazarlama deneyimine sahiptir. Pazarlamacıların gözünü engelleyen manzaraya bakan stratejik bir düşünürdür.

Blockchain'i çekici kılan şey aslında kripto paralar. Geçiş sürecini çok hızlandırıyor. Yoksa durduk yere kimse bu denli hızlı kabul etmezdi Blockchain teknolojisini. Hukuk, tıp, eğitim. Hepsini bir kazanç modeli olarak sunuyorlar. Ne kadar çekici öyle değil mi? İnsanın zayıf noktasına yönelik bir strateji. Çok para kazanma arzusu. Zenginlik. İnsanlığın kurtuluşu mu, yoksa yıkımı mı olacak Blockchain?

Blockchain'i çekici kılan şey aslında kripto paralar. Geçiş sürecini çok hızlandırıyor. Yoksa durduk yere kimse bu denli hızlı kabul etmezdi Blockchain teknolojisini. Hukuk, tıp, eğitim. Hepsini bir kazanç modeli olarak sunuyorlar. Ne kadar çekici öyle değil mi? İnsanın zayıf noktasına yönelik bir strateji. Çok para kazanma arzusu. Zenginlik. İnsanlığın kurtuluşu mu, yoksa yıkımı mı olacak Blockchain?
Nasıl kullandıgımıza baglı hocam

Hep söylüyorum ve tekrar etmeye devam edeceğim sanırım. Bir çeşit paket program olarak sunacaklar. Ve bunu yaptıklarında insanoğlu kripto paralardan vazgeçebilir bir pozisyonda olmayacak ne yazık ki!

Proje kulağa hos geliyo wow falan ama siteye pek para harcamaya gözleri götürmemiş

İnsanoğlu kendi lehine olan ne varsa çıkarları için bilinçli veya bilinçsiz aleyhine çevirir, kimisi bilerek bilinçli bir şekilde yapar kimiside bilmeyerek farkına varmadan yapar. Hayatımızı kolaylaştıracak diye hayatımıza ne koydularsa bize her zaman zarar ve ziyandan başka bir şey bırakmadı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri