Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xinox

Çavuş
Başlık metninde tüm harfler küçük veya büyük yazılmaz.
Öncelikle herkese merhaba bugün sizlere nasıl yatırım yapmadan, hiç uğraşmadan, sadece oyun oynayarak, sabırla bekleyerek nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.

Evet dostlarım bu bir site ve bu sitenin ismi "Coin farm" eee peki nedir bu Coin farm ? Dostlar burada biz kuş alıyoruz ve o kuşlar yumurta yapıyor ve biz kuşların -----yumurtalarını toplayıp satıyoruz ve para kazanıyoruz.

Peki üyelik gerektiriyormu? Evet dostlar ama sadece e-posta ve şifre oluşturuyoruz ve çok hızlı bir şekilde hesabımızı oluşturabiliyoruz.

Sonrasında artık kuşlarımızı alıyoruz kuşlarımız hızlarına göre yumurta yumurtluyor ve biz bu yumurtaları topluyoruz ve satıyoruz satış bölümünün ismi->(Eggs selling)
ve para kazanmaya başlıyoruz. Ama yazıya başladığımda dediğim gibi sabırla beklememiz gerekiyor.
Ayrıca günlük bonuslar sayesindede kazancımızı artırabiliyoruz.

Çekim seçenekleri neler?
-Payeer
-Qıwı
-advCash
-OKPAY
-Yandex.Moner
-Skrill
-Neteller
-Webmoney
-MTS (cellular)
-perfect money
-bitcoin
-paypal (ülkemizde geçerli değil)
-Visa russia
-master card russia
-Visa international
-master card international

Evet pek çok çekim yöntemi var ama ben PAYEER kullanıyorum sizede oneririm.

Coin farm'a gitmek için tıklayınız.
https://coin-farm.net/?en=xinox

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Ben bu oyunu 2 gündür oynuyorum bu tür oyunlar bazen çekme limitine gelip de çekim yapmak istediğinizde önce bir miktar yatırım yapmanızı istiyorlar. Böyle bir şey başınıza geldi mi bu oyunda ?

@xinox ödeme kanıtınız nerede?
Ben bu oyunu 2 gündür oynuyorum bu tür oyunlar bazen çekme limitine gelip de çekim yapmak istediğinizde önce bir miktar yatırım yapmanızı istiyorlar. Böyle bir şey başınıza geldi mi bu oyunda ?
Hocam özellikle böyle Farm isimli oyunlar arıyor olabilir bu şartı, Çiftlik Bank tarzı yerlerdir onlar.

@xinox ödeme kanıtınız nerede?

Hocam özellikle böyle Farm isimli oyunlar arıyor olabilir bu şartı, Çiftlik Bank tarzı yerlerdir onlar.
hocam odeme kanıtım henüz yok minimum limite yaklaştım çekince yazarım yada eklerim hocam birde bu sitenin odeme kanıtları internette sitenin kendisindede bulunuyor. bakayım umarım herhangi bir sorun yaşamam çekim yaparken. okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri