Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinbase Borsası Ödülleri (sakın kaçırmayın)

immortal_code

Yarbay
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar ,

Coinbase borası belirli görevler karşılığı 135 tl veriyor. Yapmanız gerekenler ;

-https://bit.ly/3zuTJkv adresinden borsaya üye oluyoruz.
-Clover finance ,graph ve compound testlerini çözerek 135 tl kazanıyoruz...(yanlış cevap verebilirsiniz doğruyu bulana kadar deneyin)
-sonrasında al sat kısmından kazandığınız Clover finance ,graph ve compound istediğiniz kriptoya dönüştürebilirsiniz.
-Binance kullananlar hangi kripto olarak çekmek isterlerse o kriptonun yatırma kısmındaki bilgilerini ve memo adresini girerek parayı istediği borsaya çekebilirler.

1632331584194.png

1632331625080.png

ödeme kanıtı da burada sakın kaçırmayın...

Merhaba Arkadaşlar ,

Coinbase borası belirli görevler karşılığı 135 tl veriyor. Yapmanız gerekenler ;

-https://bit.ly/3zuTJkv adresinden borsaya üye oluyoruz.
-Clover finance ,graph ve compound testlerini çözerek 135 tl kazanıyoruz...(yanlış cevap verebilirsiniz doğruyu bulana kadar deneyin)
-sonrasında al sat kısmından kazandığınız Clover finance ,graph ve compound istediğiniz kriptoya dönüştürebilirsiniz.
-Binance kullananlar hangi kripto olarak çekmek isterlerse o kriptonun yatırma kısmındaki bilgilerini ve memo adresini girerek parayı istediği borsaya çekebilirler.

Ekli dosyayı görüntüle 7437

Ekli dosyayı görüntüle 7438

ödeme kanıtı da burada sakın kaçırmayın...
arkadaşlar kimlik doğrulaması da gerekiyor ben daha önce üye olduğum için daha önce yapmıştım..

Ara ara sürekli hediye veriyor mu acaba ben 2-3 tur ödeme aldım yaklaşık 1 aydır yeni ödeme gelmedi de bitti mi acaba yoksa ara ara gelcek mi

Ara ara sürekli hediye veriyor mu acaba ben 2-3 tur ödeme aldım yaklaşık 1 aydır yeni ödeme gelmedi de bitti mi acaba yoksa ara ara gelcek mi
Aşağı yukarı haftada bir geliyor da benim gibi kimlik onayı bekleme listesinde olanlara hepsi aktif olmuyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,722
Son üye
kenanx
Geri