Coinbase Earn

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Taint: Transfer hareketlerinin incelenerek iki adres arasındaki yakınlığın araştırılmasıdır. Genellikle çalıntı hesapların incelenmesinde kullanılan yöntemdir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye

0.00037294
  • 0.00000000  
Dünyaca ünlü Coinbase borsası tarafından sürekli olarak yapılan Airdroplardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle halihazırda forum da bu Airdroplardan bahsetmiştim. İlgili konuları mevcut. Yapılacak işlemler:
- En başta çerezleri kabul etmek,
- Coinbase borsası üzerinde KYC yapılmış bir hesaba sahip olmak. ÜYE OL
- Bu adresten ilgili Airdroplara girerek dersleri izlemek (sesi açık ve asla atlamadan, ileri sarmadan) ve sonrasında bekleme listesine girmek.
- Herşeyi doğru yaptıysanız ödülünüzün yatması 15- 20 günü bulabilir.
- Airdroplara eski, yeni tüm üyeler katılabilir.

Mevcut Airdroplar

ALGO - 6 Dolar
MAKER - 6 Dolar
CGLD - 6 Dolar
COMP - 59 Dolar
EOS - 50 Dolar
XLM - 50 Dolar

Yazılan tutarlar airdroplardan kazanabileceğiniz maksimum tutarlardır. Bazılarından belirtilen tutarı kazanabilmek için arkadaş davetine de ihtiyacınız vardır.

Bu başlığı elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım. Bu sayede yeni Coinbase airdroplarından haberdar olabileceksiniz. Bol kazançlar.

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000944 Bitcoin verilmiştir

Hitasyurek

Üsteğmen
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)

0.00016128
  • 0.00000000  
telefon numarası değiştirip yeni hesap ve eski telefon ile hesap aça biliyor muyuz acaba daha önce kyc olup oladığını bilmeden girmiştim şimdi babamdan kyc yapacağım sorun çıkmasından korkuyorum ..

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye

0.00037294
  • 0.00000000  
Açıkçası denemedim ama daha önce KYC yapmadıysanız sorun olacağını sanmam. Hele yeni kimliklere geçtiyseniz sorun olacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...