Coinbase Üç Yeni Altcoin Listeledi ve Pump Yaşandı

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Confirmation: İşlemlerin madenciler tarafından onaylanarak blokzincirine başarılı ve güvenli olarak eklenmesidir. Her kripto para biriminin farklı onay süresi ve farklı sayıda onay ihtiyacı vardır.

Bonarous

Tümgeneral
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00003416
  • 0.00000000  
  • #1
Dünyanın lider kripto para borsalarından olan Coinbase, 5 Kasım 2020'de üç yeni altcoini listelediğini duyurdu. district0x (DNT), Decentraland (MANA) ve Civic (CVC), Coinbase'de yeni listelenen coinler oldu.

Üçü de DeFi coinleri olan district0x (DNT), Decentraland (MANA) ve Civic (CVC); Coinbase'de BTC ve USDT paritelerinde alınıp satılabilir ve depolanabilir.

Coinbase Effect
Bundan önce Coinbase'de ilk kez listelenmeye başlnan altcoinlerde büyük bir yükseliş görülüyordu. Ardından bu coinler ya bir düzeltmeyle stabil bir değer kazanıyor ya da büyük bir dump ile yatırımcılarını üzüyorlardı. Bu üç altcoinde de büyük bir yükseliş izlendi, özellikle DNT %290 artış yaşadı. Onu takip eden CVC %65 artışa ulaşırken MANA ise yatırımcılarına %25 kazandırdı.

Bitcoin rallisine yetişemeyen altcoinlerde varlığı olan yatırımcılar Coinbase gibi büyük borsaların listelemeye başladığı coinlere yatırım yapıp büyük kârla ayrılabiliyorlar. Doğru zamanda çıkmayanlar ise hüsrana uğrayabiliyor.

Decentraland (MANA) ve Civic (CVC) %65 ve %25 yükselirken district0x (DNT) nasıl %290 yükseldi? DNT, diğerleri gibi ERC20 tabanlı tokenlerdendir. Asıl amacı web üzerindeki pazar yerlerinde alıcı veya satıcı olarak %0 komisyonla işlem yapabilmeyi, blockchain tabanıyla ödeme güvenliği sağlamayı ve tamamen merkeziyetsiz olmayı sağlamaktır. Bu projeyi Ethlance.com sitesinde hayata geçirmişlerdir.


Kaynak: Koinbulteni.com - Cansın Çetin - Ömer Sakmar
 

Bu konudan Bonarous isimli kullanıcıya 0.00000712 Bitcoin verilmiştir

Üst