Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinbase'den Shiba'ya Can Suyu Geldi

Gknacr

Yüzbaşı
coinbase shiba listelemesi.jpg

Mayıs ayının ortalarından bu yana oluşan genel düşüşten her kripto para birimi gibi nasibini alan Shiba, uzun zamandır sakin bir grafik sergilerken dün itibari ile gelen bir listeleme haberi sonrası yükselişe geçti.

ABD'nin en büyük kripto para borsası Coinbase, dün yaptığı bir duyuru ile Shiba'yı listeleyeceğini açıkladı. Bu duyuruya olumlu cevap veren Shiba fiyatı ise son 24 saatte yüzde 30 artış göstermeyi başardı.

Listeleme haberinin ardından yüzde 30 artan Shiba fiyatı 0,00000726 dolardan 0.00000975 dolara kadar yükselmeyi başardı. Şuan 0.000008655 Shiba yükselişe rağmen, geçtiğimiz ay kayıtlara geçen 0,0000388 dolar rekor fiyatının oldukça altında.

Coibase'nin yaptığı açıklamaya göre Shiba 17 Haziran'da Coinbase borsasında listelenecek ve alım satım işlemleri yapılabilecek. Bir Shiba yatırımcısı olarak fiyatın yükselmesini bende istiyorum ve bu haberler beni de mutlu ediyor ancak, daha önce de söylediğim gibi listeleme sonrası düzeltme ihtimaline karşı hazırlıklı olmakta fayda var.

Listeleme haberi kısa vadede fiyata olumlu etki etse de uzun vadede etkilerinin ne olacağını kestirmek zor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri