Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinler Üzrinden Nasıl Para Kazanırım Nelere Yatırım Yapmalıyım.

R

Rezz26

Misafir
Öncelikle herkese iyi forumlar .
Şaun herkes yatırım yapıyor kimileri kazanıyor kimileri batıyor .
Peki ben nasıl Yatırım Yapmalıyım Nelere Yatırım Yapmalıyım ?
Hızlıca başlıyalım ;

1 : Bitcoin yatırım yapacaksanız 1000-2000 TL arası yatırım yapın katlarsanız da güzel düşse bile çok
büyük bir para kaybı olmayacaktır . Ama direkt 1 bitcoin alırsanız dolar ın düşmesiyle büyük para
kaybı yada bitcoinin herkes tarfından daha rahat alım satım yapılması fiyatı düşürürse de çok büyük kayıplar olur.

2: Kimseden coin olarak borç almayın malum 15000 dolar civarında bitcoin düşünün bitcoin 1000 dolarken borç alan birisi
şuan ne kadar zararda . Gerçekten çok büyük fiyatlar ve türkiye olarak düşünürsek hacize kadar gider bunu sonu dikkatli olun

3: Yatırımlarınızı Büyük Kendini Kanıtlamış CLOUD (mining) Sitelerde 200 ila 1000 tl arası yapın ve bu yatırımlar bitcoin değilde
Eth, Ltc, Doge , Dash gibi coinler olsun çünkü kazım olduğunda elinde 1.00000 yani 1 tane elde ettiğinizde ve bu coinler değerlencek
illaki btc, düşecek ve yerine yeni coinler gelicek en yükselişte olan ETH dir . Eth mininge yatırım yapabilrsin Benim tavsiyem ETH LTC
Dash dır . Bir köşeye not edin.

4: Sakın eve minig ring kurmayın gerçekten çok pahalı ve türkiyede elektirik fiyatları gittikçe artıyor. Kazandığınız Yaptığınız yatırımı bile
karşılaymacak şekle geliyor.

5. Eğer al sat yapcaksanız Kesim Ücreti az olan yerleri tercih edin türkiyede iyice bu fiyatlar arttı . Bazı btc siteleri %20 kesim alıyor tamamen
zarar.

6. Coininizi GÜVENLİ btc sitelerinde örnek olarak : Binance , Paribu

Şimdilik bu kadar ilerde daha fazla yatırım seçenekliyle karşınızda olucam

Hocam benim bir arkadaşım borsada işlemler yaparak aylık parasını katlıyor o konu hakkında bir bilginiz varmı
Tabiki var hocam işlem şu şekilde işiliyor Bir koin %5 %10 düştüğünde alıyorlar sonra yüzde %10-%15 arttığındak koini satıyorlar aradaki para tamamen kar oluyor .

Aynı altın alıp satmak gibi dolar alıp satmak gibi aynı ilerliyor

Hocam benim bir arkadaşım borsada işlemler yaparak aylık parasını katlıyor o konu hakkında bir bilginiz varmı
Bist 100' de hisse alıp satıyor olabilirler. Ya da kaldıraçlı işlemler yapıp kazanıyor olabilirler. Ama bu işlemler kazanmak varken tabii ki de kaybetmek de var. Bazı insanlar için hisse senedi daha uygunken bazıları için kripto paralar. Bunu zamanla öğrenebilirsiniz.

Bist 100' de hisse alıp satıyor olabilirler. Ya da kaldıraçlı işlemler yapıp kazanıyor olabilirler. Ama bu işlemler kazanmak varken tabii ki de kaybetmek de var. Bazı insanlar için hisse senedi daha uygunken bazıları için kripto paralar. Bunu zamanla öğrenebilirsiniz.
Hocam şöyle açıklıyayım arkdaşaımın babası 3 yılda hisse sendi alıp satarak 300.000 TL para kazandı kendisi ise 5000 tl yatırdı 2 ayda 17.000 tl kazandı daha çevresinde birkaç kişiyede bu şekilde yardımcı olup para kazandırdı bana dediği cümle şu "her zaman kazanırsın kolay kolay kaybetmessin" dedi ve gördüğüm kadarı ilede öyle devam ediyor yani bu işte zarar etme olasılığımı düşük yoksa şans faktörü çokmu önemli ben o konuyu tam olarak kavrayamadım

Hocam şöyle açıklıyayım arkdaşaımın babası 3 yılda hisse sendi alıp satarak 300.000 TL para kazandı kendisi ise 5000 tl yatırdı 2 ayda 17.000 tl kazandı daha çevresinde birkaç kişiyede bu şekilde yardımcı olup para kazandırdı bana dediği cümle şu "her zaman kazanırsın kolay kolay kaybetmessin" dedi ve gördüğüm kadarı ilede öyle devam ediyor yani bu işte zarar etme olasılığımı düşük yoksa şans faktörü çokmu önemli ben o konuyu tam olarak kavrayamadım
Ben bu işte zarar etme olasılığının düşük değil çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Bir tanıdığım Borsa' da parasının gerçekten büyük bir kısmını kaybetmişti. Hatta ondan sonra diğer tanıdıklarımın çok büyük bir kısmı borsa işine hiç girmemeye karar verdi. Arkadaşının bir sırrı var sanırım. :cool::) Aslında bu sırrı bizimle de paylaşsa da biz de öğrenci olarak masraflarımızı çıkarsak.

Ben bu işte zarar etme olasılığının düşük değil çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Bir tanıdığım Borsa' da parasının gerçekten büyük bir kısmını kaybetmişti. Hatta ondan sonra diğer tanıdıklarımın çok büyük bir kısmı borsa işine hiç girmemeye karar verdi. Arkadaşının bir sırrı var sanırım. :cool::) Aslında bu sırrı bizimle de paylaşsa da biz de öğrenci olarak masraflarımızı çıkarsak.
şu kyk yı ödeyecek kadar çıkarsak yeter :D

kazanmak için güncel haberleri ve kripto sektöründeki kişilerin twitter hesaplanı takip etmek ve ona göre işlem açmak çok önemli.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri