Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinmarketcap Earn - The Graph Token Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bonarous

Korgeneral
Tekrar merhaba, :)

Coinmarketcap ve Binance'in birlikte düzenlediği airdroplardan The Graph Token'e katılmanız için yardımcı olacağım. 1INCH token airdropu için https://satoshiturk.com/threads/coinmarketcap-1icnh-token-airdrop.3336/ konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Airdropa katılmak için Coinmarketcap üyeliğine ihtiyacınız var. Üyeliği oluşturduktan sonra KYC yapmanıza gerek yok. Sonrasında ise Binance üyeliğine ihtiyacınız var. Onun için de https://www.binance.com/tr/register?ref=21253072 referanslı linkimden kayıt olabilirsiniz. Hem siz hem ben komisyon indirimi kazanıyoruz.

https://coinmarketcap.com/earn/project/the-graph adresine giderek Get Started diyoruz. Videoları sıra sıra, hızlandırmadan veya geçmeden, sesi kapatmadan / kısmadan izliyoruz.
Take the quiz butonuna basarak quize başlıyoruz. Coinmarketcap mail adresimizi ve Binance üyelik numaramızı giriyoruz. Üyelik numaramızı nereden bulacağımızı gösteriyor.

QUIZ CEVAPLARI

1. soru: What is the total supply of GRT tokens?
Cevap: 10,000,000,000

2. soru: What is The Graph?
Cevap: An indexing protocol for organizing blockchain data

3. soru: What are subgraphs?
Cevap: Open APIs that anyone can query

4. soru: What’s the query language used for Subgraphs?
Cevap: GraphQL

5. soru: What do Curators do?
Cevap: Signal on quality subgraphs by depositing GRT (The Graphs native token) in return for curation shares

6. soru: What are Indexers?
Cevap: Node operators that index data and serve queries

7. Soru: Why do indexers have to stake GRT?
Cevap: For economic security so if they misbehave they can be slashed (lose their GRT)

8. Soru: By delegating GRT to Indexers what can you do?
Cevap: Help secure the network and make sure there are plenty of indexers to serve and process data for the crypto economy

Her şeyi doğru yaptıysanız bu airdropta da kazandığınız GRT'ler bir ay içinde Binance hesabına yatırılmalı. Yine katılım sınırı olan bir airdrop, o yüzden acele edersek iyi olur. :)
Herkese iyi geceler.

Ekli dosyalar

• 1611179927226.png
    1611179927226.png
    762.1 KB · Görüntüleme: 63
Şimdiye kadar CMC airdroplarından hiçbir şey kazanamadığımı söylemiştim. Problem bendeymiş, Binance hesabını 4 sene önce açtığım için hatırlamıyordum. Hesapta KYC yokmuş. :) Şimdi yaptım. Sanırım ödüller çarşamba günü dağıtılacakmış. Bilgi teyitli değil...

araştırdım bunu baya şuan madencilikte benim ekran kartıma verdiği değerler.

1614942689349.png

aynı ekran kartı ile ravencoin'de karlı bir seçenek.
insanın aklına giriyorlar :)

CKB gelecek olursa proje temeli sağlam
Proje detaylarında Nöral Ağlar ile geliştirme belirtilmiş.
Buna nokta atışı yapamadım bile varsa anlatırsa güzel olur bu sinir ağları ile ne yapmayı hedefliyor bu proje

ravencoin 30 MHS alıyorum
bunu indirip test etmedim buradaki değerler benim ekran kartıma sitenin hesapladığı otomatik değerlerdir arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri