Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinpayu - Günlük 5 TL Kazanç

Yorum yaparken üst üste iki cevaplama işlemi (flood) yapmamaya dikkat edelim.
2020 tarihinde yazılmış bir konu da acaba halen devam ediyor mu?

Emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz. Tavsiye etmiyorum.
Hmm demek öyle ben de bu tarz siteleri çok denedim cidden harcanan zamana değmiyor anket siteleri mesela birkaç tane geliyordu dolduruyordum 0.80$ ondan sonra anketlere kabul edilmiyodum kalite kontrol yüzünden ama halbuki iyi cavplar veriyordum sıkıldım hepsini bıraktım

2020 tarihinde yazılmış bir konu da acaba halen devam ediyor mu?
Hmm demek öyle ben de bu tarz siteleri çok denedim cidden harcanan zamana değmiyor anket siteleri mesela birkaç tane geliyordu dolduruyordum 0.80$ ondan sonra anketlere kabul edilmiyodum kalite kontrol yüzünden ama halbuki iyi cavplar veriyordum sıkıldım hepsini bıraktım
Hocam bir konuda yorum yazarken tüm yorumunuzu bir cevaplama işleminde yapmanız gerekir. Forum kurallarını ve güncel duyuruları takip edelim.

Bu ptc-gpt-offerwall sitelerinde reklam izleyerek yada faucet yaparak para kazanmak hayal tabiki günlük 5 tl de birşey değil fakat şunu belirtmeliyim. Düzenli olarak teklif duvarlarında ki görevleri yaparak ve 10-15 site kullanarak 2 ayda 700-800 dolar arası kar sağladım. Olay sadece görevlerin püf noktalarını öğrenmek ve seri olmak ve birazda para kazanmak için para harcamaktan geçiyor
evet görevler 10 dolara kadar para veriyor ben mesela görev sitesinde 10 dolarlık oyun gördüm fakat nasıl hızlı kasılır diyecek olursanız yani püf noktasını bulamadım oyunun.

Bence 5tl yanlış, bende kullandım zamanında bu siteyi ve 100 lerce dolar çektim halen ara sıra biriken paraları girip çekiyorum.
Her gün tıklayarak bir yere varamazsınız ben eski ptc cilerden olarak çok tercübem var ptc, referans veya benzeri şeyleri bana sorabilirsiniz memnuniyetle cevaplarım arkadaşlar, herkes kazansın derim..
Neden 5 tl yanlış ? ilk başladığında bu siteye veya benzeri sitelere çok az kazanç elde edersiniz. Ama zamanla işi ilerletmesini bilirsen gelirlerde buna denk artıyor,. Sadece tıklama yok o zaman devamlı yerinde sayarsın, nerdeyse her işte böyle yapmamız lazım. :) Her sitede artık kazanma imkanları çok, anketler, görevler, referans gelirleri, bunları beceremiyorsan o zaman siteye biraz yatırım yapacaksınız. Coinpayuda benim 300 den fazla referansım vardı reflerin geliri hariç durmadan iyi para eden refleride satıyordum çok iyi paralar getiriyor.! İşini bilirsen sitede referans alıp satarak bile para kazanabilişiniz , tabi becerebilirseniz.!!
Bazen youtubda para kazan vidyosu izliyorum adam yazmış günlük gelir en az $10 dolar diye. vidyoyu izleyen bazı arkadaşlar yazıyor bende yeni üye oldum ama sadece $0.05 kazancım var, neden bu kadar az , siz nasıl kazanıyorsunuz o kadar parayı diye yorum yapanlar çok. Çok basit nasıl kazanacak bahsettiğim gibi bir zaman sonra level yükseliyorsun vs vs referanslar çoğalıyor ve gelirlerde çoğalıyor. Yalan değil günde $10 dolar kazanabilirsiniz. Evet doğru anket yaparak da iyi para kazananlar var, işin tekniğini bilen parayı götürüyor..:) Anketler artık nerdeyse her sitede var. Ama her sitede referans alım satım işleri olmuyor.! Coinpayu sitesinin özelliklerinden biri, sizlere bol kazançlar dilerim..

PTC sitelerinin hepsinin mantığı biraz bu gibi. Yani eğer çok kişiyi siteye çekip sitede trafik yaratabilirsen değerlisin altındakilerin de gelirini alırsın lakin bireysel kullanıcı emeğiyle çok iyi şeyler yapmak pek mümkün değil. Coinpayu en son ödemelerini hala yapıyordu. Ufak birikim için tercih edilebilir yoksa gelir kapısı olarak düşünülürse üzecektir.

Coinpayu bitocin bazlı ptc sitesidir. Üye oldukdan sonra view ads kısmından reklamları izleyebilirsiniz. Ayrıca offer kısmından görevler yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kazandıgınız btcleri isterseniz advertise den reklama dönüştürebilirsiniz. Points kısmını lvl sistemi gibi düşünebilirsiniz ne kadar çok reklam izlerseniz o kadar çok pointiniz artar. Referans kısmından ref satın alabilir veya reflerinizi satabilirsiniz böylelikle kendinize farklı bir strateji oluşturabilirsiniz. Bitcoin, payeer, faucetpay gibi birçok ödeme seçeneği mevcut. Btc ödeme seçeneğinde min 10,000 satoshi , payeer ödeme seçeneğinde ise minimum 4,000 satoshi ile çekim yapabilirsiniz.

Üyelik Linki: https://www.coinpayu.com
Bu Coinpayu sitesinde dikkat etmemiz gereken bir konu var. Ben ilk defa bu ptc sitesini kullandığım için bilmiyordum. Aile üyelerini Referans olarak gösterdim ve 3000 sathosi kazanmama ramen hesabım banladı.

1 ay siteye giremedim. Sonra destek bölümüne mesaj yazdım. Hesabımı kapattılar sonra tekrar kullanmaya başladım. Şimdi 3 günde bir çekin yapıyorum.
Survey kısmı çok kazandırıyor.
Offerwall bölümünü de tavsiye ederim.
Her gün faucet kısmına girip 8 defa 4 coini claim yapmayı unutmayın.
Faucetteki coininiz 200 sathosiye denk geldiğinde swap btc yapıp oradanda transfer kısmından hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Ben burda kazandıklarım başka bir sitede yatırım yaparak kazancım katılıyorum. Bol kazançlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri