Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinpayu - Günlük 5 TL Kazanç

Coinpayu bitocin bazlı ptc sitesidir. Üye oldukdan sonra view ads kısmından reklamları izleyebilirsiniz. Ayrıca offer kısmından görevler yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kazandıgınız btcleri isterseniz advertise den reklama dönüştürebilirsiniz. Points kısmını lvl sistemi gibi düşünebilirsiniz ne kadar çok reklam izlerseniz o kadar çok pointiniz artar. Referans kısmından ref satın alabilir veya reflerinizi satabilirsiniz böylelikle kendinize farklı bir strateji oluşturabilirsiniz. Bitcoin, payeer, faucetpay gibi birçok ödeme seçeneği mevcut. Btc ödeme seçeneğinde min 10,000 satoshi , payeer ödeme seçeneğinde ise minimum 4,000 satoshi ile çekim yapabilirsiniz.

Üyelik Linki: https://www.coinpayu.com

Coinpayu bitocin bazlı ptc sitesidir. Üye oldukdan sonra view ads kısmından reklamları izleyebilirsiniz. Ayrıca offer kısmından görevler yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kazandıgınız btcleri isterseniz advertise den reklama dönüştürebilirsiniz. Points kısmını lvl sistemi gibi düşünebilirsiniz ne kadar çok reklam izlerseniz o kadar çok pointiniz artar. Referans kısmından ref satın alabilir veya reflerinizi satabilirsiniz böylelikle kendinize farklı bir strateji oluşturabilirsiniz. Bitcoin, payeer, faucetpay gibi birçok ödeme seçeneği mevcut. Btc ödeme seçeneğinde min 10,000 satoshi , payeer ödeme seçeneğinde ise minimum 4,000 satoshi ile çekim yapabilirsiniz.

Üyelik Linki: https://www.coinpayu.com
Coinpayu dan daha önce defalarca kez ödeme aldım ve değer mi değmez mi bilemiyorum kolay bir şekilde para kazandım aam kazanılan paranın miktarı düşük yani en azından alım satım yaparak daha fazla para kazanabilirdim ama risksiz isterseniz yapıabilirsiniz

Türkçe dil seçeneği mevcut değil. Daha farklı siteler değerlendirilebilir.

Türkçe dil seçeneği mevcut değil. Daha farklı siteler değerlendirilebilir.
Ama hocam hiçbir Faucet sitesinde Türkçe dil desteği yok. Yani 1000 tane faucet sitesinden birinde falan vardır ona takılmamak lazım. A1 inglizce zaten yeterli bile faucet sitesi kullanmak için.

Bu ptc-gpt-offerwall sitelerinde reklam izleyerek yada faucet yaparak para kazanmak hayal tabiki günlük 5 tl de birşey değil fakat şunu belirtmeliyim. Düzenli olarak teklif duvarlarında ki görevleri yaparak ve 10-15 site kullanarak 2 ayda 700-800 dolar arası kar sağladım. Olay sadece görevlerin püf noktalarını öğrenmek ve seri olmak ve birazda para kazanmak için para harcamaktan geçiyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri