Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinzo Faliyetlerini Durduracağını Açıkladı

gkkrlmz

Üstçavuş
61656474b57f1513d8c4b24f.jpg

Coinzo Faliyetlerini Durduracağını Açıkladı​

2018 yılında İzmirde kurulan ve faliyetlerini sürdüren kripto para borsası coinzo.com 6 ay içerisinde faliyetlerini tamamen durduracağıını açıkladı. Coinzo Günlük 500 milyon lirayı aşan işlem hacmiyle, Türkiye'de en çok kullanılan 5 Türk kripto para borsası arasında yer almakta. Yapılan açıklamada kullanıcılarının bakiyelerinin güvende olduğunu ve istedikleri zaman çekebileceklerini duyurdu.

Siteden yapılan açıklama şu şekilde
"Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 yılından beri faaliyet içinde olduğumuz dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. www.coinzo.com’a erişim 6 ay süresince açık olacaktır.

Kullanıcılarımız bu süreç içerisinde TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri hariç tüm özellikleri kullanabileceklerdir.

Coinzo platformunda alım/satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci için ilgili kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre boyunca kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir. Süreç hiç bir kullanıcımızın mağdur olmaması için özenle yönetilecektir.

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak kullanıcılarımızın karşısına yine “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle çıkmayı hedeflemekteyiz."

Moderatör tarafında düzenlendi:
kapanması üzücü bir durum,
söylemeden edemeyeceğim,
kaliteli görümü olan bir siteye COINZO ismini kim bulmuş çok merak ettim.

Kendi tokeni vardı diye hatırlıyorum. Hatta airdrobuna katılmıştım ve 30 TL kazanmıştım. Sonra bir daha da uğramadım. Demek ki çoğu kişi benim gibi yapmış.

Niye bütün borsalar tek tek batıyor ya da kapanıyor

Kendi tokeni vardı diye hatırlıyorum. Hatta airdrobuna katılmıştım ve 30 TL kazanmıştım. Sonra bir daha da uğramadım. Demek ki çoğu kişi benim gibi yapmış.
Aynen

kapanması üzücü bir durum,
söylemeden edemeyeceğim,
kaliteli görümü olan bir siteye COINZO ismini kim bulmuş çok merak ettim.
Bende şimdi merak ettim dostum coınzo çok değişik bir isim

Mağdur etmediği için güzel haber aslında, umarım güzel projeyle geri döner ekip.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri