Neler yeni

Cordelia Coin(KSK Fan Token) Nedir?

  • Bitcoin: Merkeziyetsiz ve açık kaynaklı ilk kripto para birimidir. Kısaltması BTC ve Sembolü ฿’dir.. Piyasadaki birçok kripto para BTC paritesine bağlı olarak işlem görür.
Genel Amacı
Fan token, NFT
Kripto Para Tam Adı
Cordelia
Kripto Para Kısa Adı
Cordelia
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2023
Web Sitesi
https://cordeliacoin.com/

Theleoncoin

Binbaşı
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Katılım
29 Ara 2021
Mesajlar
887
Çözümler
1
Tepkime puanı
360
Puanları
285
Yaş
31
Konum
Samsun
Cinsiyet
Erkek


0.00002852
  • 0.00000000  
  • #1

Bu makaleyi hazırlayan Theleoncoin isimli kullanıcı 0.00000696 Bitcoin kazanmıştır

0.00000696 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 3.97 Türk Lirası Değerindedir.


launchpad.png


Karşıyaka İzmir merkezli ve ülkemizin en köklü spor kulüplerinden birisidir. Karşıyaka spor kulübü geçen haftalarda forma ve diğer konularda yerli kripto borsası Bitay ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmuştu. Yapılan anlaşma sonucunda Bitay ile KSK arasında blockchain alanında da bir anlaşma yapılarak Cordelia fan token anlaşmasıda yapıldı. Cordelia bir çok fan tokende olduğu gibi kulüp ile taraftarlar arasında bir etkileşim aracı olarak kullanılmayı amaçlıyor. Ancak Litepaper da yazanlara göre Cordelıa çok daha etkili ve çok daha kullanışlı bir sistem sunmaktadır.

Yatırımcılar cordelia ile kulüp içerisinde söz sahibi olabileceği gibi özel ürünlere de rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca oluşturulacak olan özel KSK NFTleride cordelia ile satışa sunulacaktır. Cordelia mobil uygulaması ile birlikte taraftarlar bir çok konuda kulüp ile iletişime geçebilmektedir. Maçlar sırasında özel ayrıcalıklarda yine token sahiplerine sunulacak avantajlar arasında yer almaktadır.

Cordelia ile amaçlanan bir diğer konuda Cordelia visa kart olmaktadır. Cordelia kart sayesinde yatırımcılar dünyanın her yerinde visa kartları ile alışverişlerini gerçekleştirebilecektir. Yapılan anlaşmalar ile özel indirim seçenekleri ve yapılan alışverişlerde özel ödüller cordelia kart ile kullanıcılara sunulacaktır. Ayrıca mobil uygulama üzerinden maç yayınları, taraftar sohbet odaları, özel kuponlar ve maç biletleri alımı gibi bir çok imkan sunulmaktadır.

Cordelia Avax blockchain ekosisteminde oluşturulmuş bir utilty token olarak dikkat çekerken 14 milyar adet sabit arza sahiptir. Global anlamda da listelemelerin geleceği konusunda beklentilerin olması da bir diğer öne çıkan konu olmaktadır. Ancak Cordelia ile bir blockchain davası da başlayabilir diye düşünüyorum. Cordelia Bitay borsasında USDT paritesi ile haziran ayında market işlemlerine başlayacaktır.

Cordelia Lite Paper: https://static.bitay.com.tr/litepaper/cordelia.pdf
 

Bu makaleyi hazırlayan Theleoncoin isimli kullanıcı 0.00000696 Bitcoin kazanmıştır

0.00000696 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 3.97 Türk Lirası Değerindedir.


Üst