Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cowoxi - Kripto Oyun Sitesi ( Tether, Tron and Dogecoin )

J

jupiterdianysa

Misafir
Sitemiz basit bir oyun üzerine kurulu.
İnşaat işçimiz var ona yemek alıyoruz, yedikçe üretim yapıyor, ürettiği puanla alışveriş yapabiliyoruz veya puanı coine çevirebiliyoruz.
Uzun zamandır aktif olan bir site, telegram grubunda birçok üyesi var ve ödemeler haftasonları yapılıyor rutin şekilde. Kazanç için biraz zaman alan bir oyun, musluk sitesi değil tam olarak yani. Site içinde de ufak yatırım seçenekleri mevcut. Ben arada oynuyorum, level atladıkça üretim artıyor. Bu tarz oyunların meraklısı için;

Refli link: https://cowoxi.com/register.php?reference=Jupiterdia

Refsiz link : https://cowoxi.com/

Surekli ilgilenirseniz birkac ay sonra ayni duzeye ulasir ama birakirsaniz isçi ölüyo, ilgi isteyen bir oyun

hocam 1 defa girsen hemen ölür 4 saatte bir kere yemek vermek istiyo. Puan veriyo üye olunca, onla marketten yemek alıyoruz yiyo, 4 saat sonra topluyoruz puanı başka yemek alabiliyoruz. Pazarda da değişik levelda yiyecekler var. Puanla ordan 3. Level alıp onla beslersek daha çok üretim yapiyo. Mutfak kısmında da kendi yiyecek yapiyo orda yapıp onla da besleyebiliyoruz o kısım 10 dk bir tıklamak istiyo ama ona yetişemiyorum ped. Arada yapıyorum denk geldikce

Yatırımsız dönüyo ben kaybolduğumda yatırım seçeneği bile yoktu. Şimdi biraz daha geliştirdiler. Uyudugumuzda mevcut canından yiyo mecburen hocam, 889 saat sanırım beslenmeden yaşama süresi, health diye bir bar var orda gösteriyo ne kadar kaldığını, bitmeye yakin biriken parayla can alıp ekleyebiliyoruz yine ölmesin diye 1.25 dolardı %25 can artırma

Evet, ilk levellarda hem iyi kazanç cikartcak ayni zamanda yemek alcak kadar puan cikartamiyo

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri