Nasıl CPU+GPU Madenciliği Nasıl Yapılır?

  • Confirmation: İşlemlerin madenciler tarafından onaylanarak blokzincirine başarılı ve güvenli olarak eklenmesidir. Her kripto para biriminin farklı onay süresi ve farklı sayıda onay ihtiyacı vardır.

Klcaslnnn36

Çavuş
Level 1 (1X)


0.00001790
  • 0.00000000  
  • #1
Değerli dostlarım;
Elimden geldiğince sizlere bu konu hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.
Sizlere söyleyeceğim Uygulama hem Ekran kartı hemde işlemcinizle kazım yapabileceksiniz.
İşlemciniz,Ekran kartınıza göre biraz daha yavaş olacaktır ama işlemcinizle de kazım yapabilirsiniz tabiki de.Uygulama’da en sevdiğim özelliği ise arka planda Coin kazılırken siz bilgisayarınızla başka işlemler yapabilirsiniz.(Film izleme,oyun oynama vs gibi birçok işlemler yapabilirsiniz.)
Sitemizin adı;Binance.com.tr
Siteye girip kayıt olduktan sonra giriş yapınız.Giriş yaptıktan sonra cüzdan kısmından spot cüzdanı seceneğine giriyorsunuz.Açılan yeni sayfanıza btt yazıyorsunuz be sol alt kısımında zaten çıkacaktır.Seçeneğin sağ tarafında yatır kısmı bulunmaktadır oraya tıklayınız.Sizleri başka bir sayfaya yönlendiriyorlar.Orada cüzdan adresinizi kopyalıyorsunuz.
Değerli dostlarım;
Yeni sekme açıyorsunuz.Unmineable yazıyorsunuz yukarıdaki ilk siteye tıklıyorsunuz.Karşınıza çıkan ekranda sağ tarafta dowload kısmı bukunmaktadırTıkladıktan sonra karşınıza yeni sayfa açılıyor bu sayfada altta sürümler bulunmaktadır.Sürümlerden birine sağ tıklıyorsunuz ve bağlantıyı farklı kaydet seçeneğini seçiyorsunuz.Bu bağlantı bir süre sonra masaüstünüze inecektir.İndikten sonra indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayın klasörü ayıkla kısmını seçiyorsunuz.Ayıkladıktan sonra bir dosya oluşacaktır dosyaya giriniz giriş yaptığınız zaman bir seçenek bulunuyor o seçeneği seçiyorsunuz.
Açıldıktan sonra sizlere seçenek sunuluyor.Ekran kartı ile mi yoksa işlemciniz ile mi kazı yapmak istiyorsunuz sorusunu soruyorlar.Seçenek sizin kendi kararınız olacağı için ekran kartını seçmenizi tavsiye ederim çünkü ekran kartları işlemcilere göre kat kat hızlı işlem yapmaktadır.
Binance’de daha önceden kopyaladığımız cüzdan adresini karşınızda olan ekranda sağ tarafa yapıştırıyorsunuz bu işlemi yaptıktan sonra start tuşuna tıklayınız.
Bu işlemide gerçekleştirdikten sonra uygulama otomotik olarak seçtiğiniz seçenekle yani ekran kartı veya işlemciniz iş başı yapıyor.Başladıktan sonra eğer ben takip etmek istiyorum derseniz eğer Ekranın sağ kısmında Website yazısı bulunmaktadır o seçeneği seçerek istediğiniz gibi takip edebiliyorsunuz.
Değerli dostlarım;
Sizlere bu konuda yardımcı olabildiysem ne mutlu bana fakat atlamadan dikkatli şekilde okursanız eğer yardımcı olabileceğime kalben inanıyorum:)
 

Bu konudan Klcaslnnn36 isimli kullanıcıya 0.00000146 Bitcoin verilmiştir0.00000000
  • 0.00000000  
  • #2
4gb gtx 1650 ekran kartı ile kazabileceğim coinler önerebilirmisiniz bilginiz varsa
ayrıca ekran kartı derecesi 70 üzerinde çıkmıcak şekilde kalırsa ekran kartına zarar verirmi bilginiz varmı?
 

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Daha Önce Okuyan Kullanıcılar (Toplam Kullanıcı : 4)

Bu Konuyu Yanıtlayan Kullanıcı ( 1 ) Tümünü Gör

Üst