Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Crypto Trading Robot Tecrübeleriniz

Kripto ticaret bot olarak da tanımlayabileceğimiz Crypto Trading Robot kullanımları hakkında çok çeşitli rivayetler ile karşılaşıyorum. Özellikle yerli kaynaklarda bu tür girişimlere rastlamak oldukça zor gibi. Ağırlıklı olarak yurt dışındaki çeşitli firmaların veya sitelerin sunduğu ücretli ya da ücretsiz hizmetler olarak görünüyor. Ancak bu noktada böylesine sonsuz kazanç sunan yapay zekâya sahip kripto para robotu ne kadar gerçek?

Bugüne kadar şahsen herhangi bir Bitcoin ticaret bot veya Bitcoin alım satım robotu hizmeti sunan site ile tecrübem olmadı. Epey bir zaman bu konuları araştırmama rağmen bana biraz şüpheli ve şaibeli gibi geliyor. Dolayısıyla bu konuda kullanım deneyimine sahip forum üyeleri varsa, onların tecrübelerinden yaralanmak isteriz.

Düşündüğünüzde kulağa oldukça hoş geliyor. Çünkü sizin yerinize otomatik olarak piyasaları takip eden ve en uygun fiyatlardan alım satım emirleri veren yapay zekâya sahip bir robotun zenginleşmenize katkıda bulunacağını düşünsenize...

Gerçekten böyle bir şey var mı diye çok merak ediyorum.

Öncelikle her bot kullanılmaz. bunu söyleyerek başlamak istiyorum. Ücretsiz bulacağınız botlardan da pek verim alamazsınız. Bot kullanımı aşırı dalgalanmanın olduğu zamanlarda ciddi zarara da yol açabilir. Dikkat ettiyseniz dalgalanma dönemlerinde A fiyattan bir kripto para yükseliyor, sonra yükseldiği miktarın %10-15 altına hızlıca çakılıyor. daha sonra tekrar düşüyor. Sonuçta o aralığa stop lose koymuş kişilerin satışları birer birer gerçekleşmiş oluyor. Zararla yükselen bir kripto paradan çıkmış oluyorlar.

İşyerinden bir arkadaşım var. şuan bir bot üzerinde çalışıyor. son testlerini yapıyor diyebilirim. Biraz kapsamlı ve bu sazan silkeleme hareketlerinden de koruyacak, aynı zamanda ciddi kayıplar yaşanmasının önüne geçilecek bir formül üzerinde uğraşıyoruz. ben matematiksel bakıyorum olaya yanlış anlaşılmasın. bakalım ne sonuç çıkacak ortaya. Öyle basit bir şey olsun istemediğimizden ince eleyip sık dokuyoruz. İnşallah başarılı olur.

Öncelikle her bot kullanılmaz. bunu söyleyerek başlamak istiyorum. Ücretsiz bulacağınız botlardan da pek verim alamazsınız. Bot kullanımı aşırı dalgalanmanın olduğu zamanlarda ciddi zarara da yol açabilir. Dikkat ettiyseniz dalgalanma dönemlerinde A fiyattan bir kripto para yükseliyor, sonra yükseldiği miktarın %10-15 altına hızlıca çakılıyor. daha sonra tekrar düşüyor. Sonuçta o aralığa stop lose koymuş kişilerin satışları birer birer gerçekleşmiş oluyor. Zararla yükselen bir kripto paradan çıkmış oluyorlar.

İşyerinden bir arkadaşım var. şuan bir bot üzerinde çalışıyor. son testlerini yapıyor diyebilirim. Biraz kapsamlı ve bu sazan silkeleme hareketlerinden de koruyacak, aynı zamanda ciddi kayıplar yaşanmasının önüne geçilecek bir formül üzerinde uğraşıyoruz. ben matematiksel bakıyorum olaya yanlış anlaşılmasın. bakalım ne sonuç çıkacak ortaya. Öyle basit bir şey olsun istemediğimizden ince eleyip sık dokuyoruz. İnşallah başarılı olur.
Umarım başarılı bir çalışmaya ulaşırsınız da, hepimiz yararlanırız belki :)

crypto cat bot uzun yılladır satışını yapıyorlar ve sürekli güncelleniyor
https://cryptocatbot.com/ adresinden inceleye bilirsiniz
https://bitcointalk.org/index.php?topic=507103.0 bitcointak konusu
yakın bir arkadaşımda kullanıyor bir süre bende kullandım başarılı denilebilir ama arkadaşımın pek birşey kazandığınıda görmedim @Vonzarovich e katılıyorum bot kullanılacak bir sey değil çünkü insiyatif kullanabilen birşey değil belirli kalıplarda alsat yaptıgından zarar etmeniz çok olası

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri