Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Crypto Wallet'lar arasında en kullanışlı Wallet hangisi?

Arkadaşlar, alım satım şeklinde yorumlar yapılıyor. Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim. Cevaplarınıza yatırım tavsiyesi değildir notunu eklemeniz faydalı olacaktır.

Ben Metamask kullanıyorum ve memnunum.
Memnun olma sebeplerim;
-Güvenilir ve dünyanın önde gelen cüzdanlarından.
-Kullanımı ve sahip olma aşamaları oldukça kolay.
-PancakeSwap ve benzeri platformlara çok kolay entegre olabiliyor.
-Hem ETH hemde BSC ağını kullanılabiliyor.

Detaylı bilgi almak isteyenler konumu inceleyebilir; https://satoshiturk.com/threads/met...ka-bsc-agi-nasil-kurulur-detayli-rehber.7174/
Teşekkür ederim hocam. Metamask' ı sizin yorumunuzdan sonra araştırıp inceleyeceğim. Bilgilendirme için sağ olun tekrardan.

Ben de trust wallet kullanıyorum ve çok memnunum aşırı hızlı bir cüzdan . Farklı bir örnek vermek gerekirse safepal wallet ı önerebilirim.

Kullanışlı Wallet'ler içinde bence Trust Wallet geliyor. Trust Wallet coinlerin çoğunu içinde barındırıyor ve binance tarafından işletilen bir cüzdan olduğu için güvenli geliyor.

Eth tabanli soğuk cüzdan trust wallet kullanabilirsin. Ne kadar da gas ücretleri fazla olsa da hodl için en güvenli sebeb. Türkçe ve arayüzü basit merkezsiz olmasi onu daha değerli yapiyor. (Sahte cüzdanlara dikkat et)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri