Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

cryptotab browser kullanarak bitcoin kazanın

Daha okunaklı lütfen.
Merhaba arkadaşlar
sizlere cryptotab browser dan bahsetmek istiyorum
ara yüz tamamen google chromela aynıdır ve kullanma konusunda hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bir arama motorudur tek farkı cryptotab browserı kullandığınız sürece size bitcoin kazımı yapması ekstra vakit ayırmadan gün içinde internete ayırdığınız vakitle yatırımsız bitcoin kazanabilirsiniz
kazancınızı arttırmanın yolu ise bir paylaşım ağı oluşturmak ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz kazancınız o kadar artacak davet ettiğiniz arkadaşlarınızda başka insanları davet ederek onlarda kazançlarını arttırıyor burada tek önemli nokta ağa katılacak olanların aktif olarak her gün arama motoru ile kazım yapması eğer ağa katılıp hiç bir faaliyet göstermezse ne kendi nede siz kazancınızı arttırabilirsiniz.(arama motorunu BURDAN indirebilirsiniz)
Arama motorunu indirip yükledikten sonra karşınıza böyle bir pencere açılacak

2.png

burası bildiğimiz arama motorumuz burada sağ üstte KIRMIZI ile işaretlediğim yere tıklayın ve kazım yapacağımız sayfaya geçelim

açıklama.png

MAVİ ile işaretlediğim yere tıkladığınızda sayfanın sağ tarafındaki gibi bir menü açılacak ilk yapmanız gereken oradan mail adresinizle giriş yapın (mail adresiniz ile giriş yapmadan da kazım yapabilirsin fakat mail adresinizle giriş yaptığınız zaman başka bilgisayarlardan da mail adresinizle giriş yaptığınız zaman hiç bir kayıp yaşamadan kazım yapmaya devam edebilirsiniz
YEŞİL ile işaretlediğim yerden kazanmış olduğunuz bitcoinleri hesabınıza aktarabilirsiniz
SİYAH ile işaretlediğim yer (her ikiside) kazım yapmaya başlatacağınız

SARI ile işaretlediğim yer soldan sağa
1. ne kadar kazım yapmışsınız
2.davet ettiğiniz arkadaşlarınız ne kadar kazım yapmış

3.toplamda ne kadar kazım yapmışsınız (1. ve 2. toplamı)
KIRMIZI ile işaretlediğim yerde sizin referans linkiniz yazar arkadaşlarınızı o link ile davet edeceksiniz

network.png

kırmızı ile işaretlediğim yere tıkladığınızda açılacak sayfa alttakidir

son2.png

burada kaç kişi arama motorunu indirmiş kaç kişi yüklemiş sonuncu kırmızı ile işaretli olan kaç tane aktif kazım yapan var bizim için bu önemli kazım yapan
mavi ile işaretlediğim yer ise son 24 saat te kaç kişi kazım yapmış onu gösteriyor

Aylık gelirinizi BURADAN sayfanın sonunda hesaplayabilirsiniz

benim anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar umarım işe yarar bir paylaşım olmuştur vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Önermiyorum. :) Bir browserın ilk amacı hızlı olmasıyken bilgisayarımın gücüyle mining yapmasına izin vermek çok mantıksız geliyor. Chrome'u bırakıp Brave'e geçtiğimden beri resmen gençleştim. Bu tarz browserlardan uzak duruyorum. Yine de baltalamak istemem tabi, kullanarak bir miktar BTC kazanabilirsiniz. Günde / haftada ne kadar kazandığınızı belirtirseniz daha yardımcı olmuş olursunuz.

Burada amaç bir piramit kurmaya çalışmak olduğu için referans toplayamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor. Bende yeni başladığım için mesela şuanda bende 3 kişi var bununda getirisi aylık 3 dolar oluyor komik bir rakam ama ben referans toplarsam topladığım referanslar da toplarsa o zaman kazanç artıyor şimdi konuya link bırakıyorum isterseniz oradan topladığınız referanslara göre aylık gelirinizi hesaplayabilirsiniz

Burada amaç bir piramit kurmaya çalışmak olduğu için referans toplayamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor. Bende yeni başladığım için mesela şuanda bende 3 kişi var bununda getirisi aylık 3 dolar oluyor komik bir rakam ama ben referans toplarsam topladığım referanslar da toplarsa o zaman kazanç artıyor şimdi konuya link bırakıyorum isterseniz oradan topladığınız referanslara göre aylık gelirinizi hesaplayabilirsiniz
reis aslında ücretsiz vds sanal makina alabilirsiniz tabi bunu almak için araştırmanız gerekiyor örnek vermek gerekirse microsoft azure diyebiliriz bu tarz makinelerden btc kasabilirsiniz 7/24 ki bende bu işe girmeyi düşünüyorum kazanç yolu basit ve kolay :D

Bende kullanıyorum tarayıcıyı ama bir problem var, Btc'yi çekmek istediğimde gmail adresimi doğrulamamı istiyor ama mail göndermiyor tüm gelen kutusunu baştan sona taradım ama bulamadım, Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri