Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cryptotab Mining Beraber Kazanalım

KriptoPatatesi

Uzman Çavuş
Tamamı bol yapmayalım lütfen : SatoshiTURK

Merhabalar bugün aklıma bir fikir geldi Cryptotab adına bir program var hem tarayıcı hem mining programı bu mining programından birkaç kezde ödeme aldım ve bu mining programının affiliate programı var bu programda siz kaydolup kazım yapmaya başladığınızda link veren kişiye ekstra bir kazanç gidiyor fakat sizden bir şey eksilmiyor. Her yerde kişiler kendi linkini paylaşıp çekip gidiyolar ancak bugün aklıma gelen fikirle bir proje başlatacağım 5 kişiye davet atcam şuanlık ilerde bu miktar büyüyecek.

Şartlar: 1000 Satoshi Olduğunda Size Atabilirim
Ufak bir komisyon alınır ( 20 satoshi )
YANLIZCA PC KULLANICILARI KAYDOLABİLİR PC ÜZERİNDEN KAYDOLDUKTAN SONRA TELEFONDAN'DA GİRİP KASABİLİR'SİNİZ

KATILMAK İÇİN BANA DM DEN YAZINIZ SİZE ÖZEL BİR LİNK VERECEĞİM BÖYLECE SİZİN NE KADAR KASTIĞINIZA GÖRE SİZE BTC GÖNDEREBİLECEĞİM​

Merhabalar bugün aklıma bir fikir geldi Cryptotab adına bir program var hem tarayıcı hem mining programı bu mining programından birkaç kezde ödeme aldım ve bu mining programının affiliate programı var bu programda siz kaydolup kazım yapmaya başladığınızda link veren kişiye ekstra bir kazanç gidiyor fakat sizden bir şey eksilmiyor. Her yerde kişiler kendi linkini paylaşıp çekip gidiyolar ancak bugün aklıma gelen fikirle bir proje başlatacağım 5 kişiye davet atcam şuanlık ilerde bu miktar büyüyecek.​

Şartlar: 1000 Satoshi Olduğunda Size Atabilirim​

Ufak bir komisyon alınır ( 20 satoshi )​

YANLIZCA PC KULLANICILARI KAYDOLABİLİR PC ÜZERİNDEN KAYDOLDUKTAN SONRA TELEFONDAN'DA GİRİP KASABİLİR'SİNİZ​

KATILMAK İÇİN BANA DM DEN YAZINIZ SİZE ÖZEL BİR LİNK VERECEĞİM BÖYLECE SİZİN NE KADAR KASTIĞINIZA GÖRE SİZE BTC GÖNDEREBİLECEĞİM​

Mining yapacaklar bana dm den mesaj gönderirse onlara linklerini atabilirim

@KriptoPatatesi hocam bu işin telefona etkisi nasıl?
Pile etkisi var hocam 3 yıllık telefonumda denemiştim gece gündüz açıktı telefon , ancak kullanırken ve kendisi çalışırken işlemciyi pek ısındırmadı pilin biraz bozulması kendi şarz aletinin olmamasından kaynaklıdır belki , gün içinde sık kullandığınız telefonlara yapmayınız hocam , mining yaptığım telefon diğer telefonlara göre çok güçsüz bir telefon ancak ona rağmen hiç ısınma donma yok. ( YTD )

Pile etkisi var hocam 3 yıllık telefonumda denemiştim gece gündüz açıktı telefon , ancak kullanırken ve kendisi çalışırken işlemciyi pek ısındırmadı pilin biraz bozulması kendi şarz aletinin olmamasından kaynaklıdır belki , gün içinde sık kullandığınız telefonlara yapmayınız hocam , mining yaptığım telefon diğer telefonlara göre çok güçsüz bir telefon ancak ona rağmen hiç ısınma donma yok. ( YTD )
1500 h ile 1 haftada 1000 satoshi çıkarıyor hocam

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri