Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cryptowin.io - Kendinize pasif kazanç sağlayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doktor

Yüzbaşı
Sitemiz —-> Cryptowin

Önce kısaca siteyi tanıtayım, sonra pasif kazanç konusunu anlatayım

Sitede birden fazla kazanç yolu var. 15 dakikada bir Rewards kısmından 1-5 satoshi arası kazanabiliyoruz. BTC fiyatı düşerse ödül miktarı artabiliyor.

Bunun harici View Ads kısmından reklam izleyerek kazanç sağlayabiliyoruz. 10 saniyelik 10-15 reklam ile günlük 20-30 satoshi kazanç sağlanabiliyor

Diğer kazanç yöntemleri Offerwall kısmından görevler yapmak ve Multiply kısmından ku*ma*r oynamak. Açıkcası bu bölümleri kullanmıyorum

Sitede bir de Lotery ( çekiliş) kısmı var. Faucetde her claim bize bir bilet ücretsiz veriyor. Ayrıca isterseniz siz de ücreti ile bilet alabiliriz.

Gelelim sitenin benim en sevdiğim kısmına.. Earn İnterest kısmında siteden kazanç hissesi alabiliyoruz. Her bir share 1000 satoshiye satılıyor ve 180 gün boyunca bize günde 7 satoshi veriyor. Toplamda 1260 satoshi ödemiş oluyor. Burada bileşik getirinin gücü ile kazancımızla devamlı share alarak ilerde güzel bir pasif kazanç elde edebiliriz

Ben günde yaklaşıi 150 satoshi kazanıyorum ve haftada bir share alıyorum. Günlük share kazancım her hafta ufak ufak artıyor. Tabi sitenin kapanma ihtimaline karşı her 2 share alımından sonra 200 satoshi de cüzdana çekim yapıyorum. Sonuçta hiçbir sistemin yarın ödeyeceğinin garantisi yok. O yüzden ara ara çekim yapmanızı öneririm. Hedefim günde 1 share alıp, 200 satohi çekecek pasif gelire ulaşmak

Site faucetpay hesabınıza minimum 200 satoshi alt limiti ile anında ödeme yapıyor. Faucetpay cüzdanınız yoksa bu linkten ücretsiz kayıt olabilirsiniz -> Faucetpay

Herkese bol kazançlar

Siteye kayıt —> Cryptowin

Buradan stratejimin güncel durumunu da paylaşayım da aynı yolu izlemek isteyenler için bir fikir verebilir

Şu ana kadar 7 share aldım. Günlük pasif gelirim 49 satoshi..

Daha önce de belirtiğin gibi her 2 share aldıktan sonra 200 satoshi de çekim yapıyorum ki site kapanırsa elim boş kalmasın :)

Sistemden 8. hissemi aldım. Günlük pasif gelirim 56 satoshi oldu. Şimdi 200 satoshi çekim yapacağım limite gelince. Sonra share almaya devam :)

Sistemden 200 satoshi çekim yaptım. Anında faucetpay cüzdanıma geldi. Şimdi 9. Hisse için biriktiriyorum :)

Ekli dosyalar

• 888BE621-67CA-42D6-9015-6225EBAE8DD8.jpeg
    888BE621-67CA-42D6-9015-6225EBAE8DD8.jpeg
    408.3 KB · Görüntüleme: 131
Dün sistemden 9. hissemi aldım. Günlük pasif kazancım 63 satoshiye yükseldi. Yolun başındayız. Yavaş yavaş dişe dokunur meblağlara ulaşacağım :)

Dün 10. hisse senedimi aldım ve günlük pasif kazancım 70 satoshiye çıktı

Akşama da 200 satoshi’lik ara çekimimi yaptım. Anında Faucetpay hesabıma yattı.

Share alım hızım artıyor. Bu nedenle artık haftalık rapor yazacağım

Share sayım : 13
Günlük pasif gelirim : 91 satoshi
Yaptığım çekim : 1413 satoshi

Yavaş yavaş ilerliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri