Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cryptowin.io - Kendinize pasif kazanç sağlayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de ilk sharemi almak için yaklaşık 800 satoshi biriktirdim sonra sabredemeyip multiply btc kısmından 200 satoshi kazanırım dedim demez olaydım tam 990 satoshi yaptım üst üste kaybederek bütün satoshiler gitti. Bu kısma sakın girmeyin arkadaşlar girerseniz bile az bişey kazanıp çıkın. Yoksa elinizde olan komple gider. :) Neyse sıfırdan başladık bu sefer ama offerwall kısmı açıldı oradan telafi edeceğim.

Ben de ilk sharemi almak için yaklaşık 800 satoshi biriktirdim sonra sabredemeyip multiply btc kısmından 200 satoshi kazanırım dedim demez olaydım tam 990 satoshi yaptım üst üste kaybederek bütün satoshiler gitti. Bu kısma sakın girmeyin arkadaşlar girerseniz bile az bişey kazanıp çıkın. Yoksa elinizde olan komple gider. :) Neyse sıfırdan başladık bu sefer ama offerwall kısmı açıldı oradan telafi edeceğim.
ben freebitcoin. io adlı bir site vardı heralde tam hatırlamıyorum orda öyle kazanıp mutiply btc kısmında çok kaybetmiştim aklıma o geldi :D

Sitemiz —-> Cryptowin

Önce kısaca siteyi tanıtayım, sonra pasif kazanç konusunu anlatayım

Sitede birden fazla kazanç yolu var. 15 dakikada bir Rewards kısmından 1-5 satoshi arası kazanabiliyoruz. BTC fiyatı düşerse ödül miktarı artabiliyor.

Bunun harici View Ads kısmından reklam izleyerek kazanç sağlayabiliyoruz. 10 saniyelik 10-15 reklam ile günlük 20-30 satoshi kazanç sağlanabiliyor

Diğer kazanç yöntemleri Offerwall kısmından görevler yapmak ve Multiply kısmından ku*ma*r oynamak. Açıkcası bu bölümleri kullanmıyorum

Sitede bir de Lotery ( çekiliş) kısmı var. Faucetde her claim bize bir bilet ücretsiz veriyor. Ayrıca isterseniz siz de ücreti ile bilet alabiliriz.

Gelelim sitenin benim en sevdiğim kısmına.. Earn İnterest kısmında siteden kazanç hissesi alabiliyoruz. Her bir share 1000 satoshiye satılıyor ve 180 gün boyunca bize günde 7 satoshi veriyor. Toplamda 1260 satoshi ödemiş oluyor. Burada bileşik getirinin gücü ile kazancımızla devamlı share alarak ilerde güzel bir pasif kazanç elde edebiliriz

Ben günde yaklaşıi 150 satoshi kazanıyorum ve haftada bir share alıyorum. Günlük share kazancım her hafta ufak ufak artıyor. Tabi sitenin kapanma ihtimaline karşı her 2 share alımından sonra 200 satoshi de cüzdana çekim yapıyorum. Sonuçta hiçbir sistemin yarın ödeyeceğinin garantisi yok. O yüzden ara ara çekim yapmanızı öneririm. Hedefim günde 1 share alıp, 200 satohi çekecek pasif gelire ulaşmak

Site faucetpay hesabınıza minimum 200 satoshi alt limiti ile anında ödeme yapıyor. Faucetpay cüzdanınız yoksa bu linkten ücretsiz kayıt olabilirsiniz -> Faucetpay

Herkese bol kazançlar

Siteye kayıt —> Cryptowin
2 sene önce böyle 4 satoshi 5 satoshi veren yerlerin yüzüne bakmazdık şimdi 130 satoshi 1 lira olmuş biriktirmek önemli

ben freebitcoin. io adlı bir site vardı heralde tam hatırlamıyorum orda öyle kazanıp mutiply btc kısmında çok kaybetmiştim aklıma o geldi :D
orayı bende kullanıyorum tuzak ama freebitco da rewards puan birikiyordu o 18 satoshi saatlik verdiği yıllarda biriktiremedik :)

Son durumu bildiriyorum share sayım 35 ve günlük yalnızca reklam kazancı sağlamak iin giriyorum.Muslukla uğraşmak zor gelmeye başladı.Günlük 7x35 kazanıyorum ve yaklaşık 3-4 gün aralıkla bir share daha ekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,231
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri