Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cüneyt Özdemir Canlı Yayında NFT Sattı

Gknacr

Yüzbaşı
Gazeteci Cüneyt Özdemir 26 Mart tarihli bir tweetini NFT olarak satışa çıkardı. Özdemir'in NFT tweet alım satım platformu olan Valuables üzerinde satışa çıkardığı tweet ilk teklifini 100 dolar olarak aldı. İlgi arttıkça artan teklifler toplamda 10000 dolara ulaştı ve Özdemir NFT tweetin 29 Mart'ta yaptığı canlı yayında satışını gerçekleştirdi.

İzzetpinto78 nickli bir kullanıcı Özedemir'in NFT tweeti için 5,91241596 ether ödedi. Özdemir bu satıştan kazanılan gelirin tamamını Darüşşafaka'ya bağışlayacağını açıkladı.

NFT çılgınlığı ülkemize de sıçradı. Bana her ne kadar anlamsız gelse de önümüzde ki yıllarda katlanarak artacak gibi görünüyor.

Sanatla ilgili her seyin NFT olmasini anlayabilirim ama tweet icin para odemek bence cok absürt

Alan kişi için reklam yöntemi. 10.000 dollara yapılabilecek büyük çapta reklam ancak bu kadar olabilir.

Hocam su tweetin trollugune bakar mısınız? Sanat eseriymiş. Iğrenç bir gizli mesajı var, bir de bağış yapmış bunu utanmadan
Alan kişi için reklam yöntemi. 10.000 dollara yapılabilecek büyük çapta reklam ancak bu kadar olabilir.

Hocam su tweetin trollugune bakar mısınız? Sanat eseriymiş. Iğrenç bir gizli mesajı var, bir de bağış yapmış bunu utanmadan
Cüneyt Özdemir'in fikirlerine değer vermiyorum, ilgilendiğim birisi değil. :) Ama NFT'nin mantığı bir veya birkaç tane üretilmiş olması, yani bir nevi sanat eseri olması. Jack'in ilk tweetini satması neyse bu da o, alan kişi de satan kişi de reklamını yapmış oluyor. Bağışlanan kurum da nemalanıyor. Win - win - win.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri