Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cumhurbaşkanı RTE'a NFT Hediye Edildi

bebuluderler

Kıdemli Çavuş
cee67f84fpm.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a NFT Hediye Edildi.

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a NFT tabanlı İstanbul anahtarı takdim edildi. Anahtar, cumhurbaşkanına verilen ilk NFT hediye oldu.

Kaynak
İnstagram

Daha çok bir yaygınlığı bile yokken para kaybetti diye eşini öldürdü biri. Bilemiyorum toplumumuz böyle şeyler için çok geri değil mi sence
İşte sıkıntı burada millet çok kazancam sanıp bir kaç kişiyi takip edip kısa sürede zengin olma derdinde oysaki kaldıraç yerine direk coin alsa bir şekilde parası eski haline gelir yıllardır işlem yapıyorum hiç kaldıraç denemeyi uygun görmedim hiç satış yapmama rağmen hiç zarar etmedim bir şekilde eski yerine geliyor borsa dışında hiç bir yerden de varlık almadım riske edebileceğim tutar harici girmedim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri