Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

cuzdan adresinde isminizin gecmesini istermisiniz

gecenlerde github da dolasirken buldum. cuzdan adresiniz de ilk karakterlerinde isminizi yazdirabiliyorsunuz. 3 harf degistirmek icin mesela can, ali yada cem gibi isimler icin yaklasik 5 dakika 4 5 haneli isimler icin 7 ila 12 dakika kadar suruyor generate etmesi.

meraklilari icin ilgi cekici olabilir

Gerçekten çok ilginçmiş ilk defa görüyorum. Tabi anonimliğini koruyarak transfer yapmak isteyenler için çokta tercih edilecek bir şey değil gibi :D

gecenlerde github da dolasirken buldum. cuzdan adresiniz de ilk karakterlerinde isminizi yazdirabiliyorsunuz. 3 harf degistirmek icin mesela can, ali yada cem gibi isimler icin yaklasik 5 dakika 4 5 haneli isimler icin 7 ila 12 dakika kadar suruyor generate etmesi.

meraklilari icin ilgi cekici olabilir
nasıl yapabilirim bunu ??

Tabiki isteriz böyle bişey çıkmışmıydı çok şaşırdım ama güzel bir özellik yani bir yararı yok ama insana gurur ve zevk veriyor bu cümleyi paylaştığın için sağol aydınlattın beni eyvallah.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri