Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cüzdanıma yeni bir coin/token alırken neye dikkat etmeliyiz ?

LeoVinci

Üstçavuş
20211101_150637.png

Arkadaşlar merhabalar öncelikle ben temel analizden önce bir şu grafik var mı yok mu diye incelerim en büyük yol göstericidir bana göre şöyle diyeyim güzel bir fiyatı dump ettirmeleri lazım market yapıcı bunu ister çünkü; ky elindekini bıraksın benim tabirim ile bileklerini kessin ki ben yukarıya kolayca götüreyim sebebi ise tahta tam onun istediği kıvama gelecektir.

Bu şekilde dibin dibi dediğimiz yerdir burası. Kısaca aşağıya yazıyorum lütfen iyi okuyun anlayacaksınız beni;

A - sağlam düşüş
B - yataya bağlama
C - eninde sonunda gelecek olan.

Peki B den alıp almamamızı nasıl belirleyeceğiz bunun için RMI RSI ve bolinger bandı haftalık veya 3 günlük bakmak bize güzel bir yol gösterici olabilir. Sonra ekibi inceleyebilirsiniz. 😄

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri