Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

LeoVinci

Üstçavuş
ewrwer.jpg

Dash analizi yapmadan önce şunu anlatmak istiyorum Boinger Bandı nedir ne değildir belki bilmeyeniniz vardır bolinger bandları mucidi John Bolinger der ki: Eğer mal bb dışına çıktıysa %99 ihtimal ile tekrar bb içine gireceğini söyler. Bolinger bandları içinde dolanır her zaman fiyatlar bazen yukarı iğne atarlar sebebi ise satıcı tahtası yeterince oluşmadıysa yukarılarda ve anlık balina girişleri olduysa bb dışına çıkıp geri içeri girerler. Bolinger tepe ve dibe ilişkin görecili bir tanımdır yani.

Aşağıda Dash'ın son halini 4h saatlikte göreceksiniz.

DASHUSDT_2021-08-21_22-04-04.png

Arkadaşlar ben sizlere destek diren. gibi uzun uzun 5, 6 tane çizgiler ile grafik anlatmam asla bana saygı duyarım ama gereksiz geliyor o tür grafikler. Dash dolar paritesinde bb dışında geziyor pembe ma13 altına inmediği sürece kokrulacak bir durum yok. 4 saatlikte bu durumda tahmini düşüncem mavi ma ya değerse tepki alır alamazsa ma13 pembeden tepki alır devam eder. Yalnız uyarıyorum bu 4 saatlik bir grafik uzun vadede elbet market döngüsü düşüncemden vazgeçmem.

Düşüncelerimi bb ile anlatırım bitiririm.

Bir sonra ki yazım Bolinger Bandları nedir detalı araştırmam ile gelecem.

(Yatırım Tavsiyesi Değildir.)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri