Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dash'ta bizi güzel şeyler bekliyor olabilir mi

Dash coin yaklaşık olarak 4 yıldır uzaktan da olsa takip ettiğim bir birimdir. Emin adımlarla ilerliyor olabilir mi, üst direnci kırarsa yatırımcıları belki azda olsa neşelenebilir...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikirlerim arkadaşlar....

DASH'ı bende birkaç aydır takip ediyorum. Genel tabloya bakıldığı zaman istikrarlı ve yavaş bir yükseliş sergiliyor. Ancak hızlı bir yükseliş gösterme konusunda biraz zayıf kalıyor gibi.
Coin portföyümde yok ve birkaç aydır izlememe rağmen almayı düşündüğüm bir coin değil.
Yatırım tavsiyesi değildir.

DASH'ı bende birkaç aydır takip ediyorum. Genel tabloya bakıldığı zaman istikrarlı ve yavaş bir yükseliş sergiliyor. Ancak hızlı bir yükseliş gösterme konusunda biraz zayıf kalıyor gibi.
Coin portföyümde yok ve birkaç aydır izlememe rağmen almayı düşündüğüm bir coin değil.
Yatırım tavsiyesi değildir.
altcoinlerin aksine kısa vadede kar ettirecek gibi durmuyor dediginiz gibi kısa vadede gucsuz fakat uzun vade hiç belli olmaz uzun vadede kar ettirebilecegini dusunuyorum.

Dash coin emin adımlarla ilerliyor aynen katılıyorum. Yatırımcılarını sevindirecek coin olarak görüyorum. Dash yavaş ve akıllı şekilde ilerliyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

Dash başlığını arıyordum, sonunda buldum. :) Dash/BTC paritesi şuan gözüme çarpıyor en yakın zamanda değerlendireceğim analizimi buraya atarım. Kümelenmiş durumda kendileri :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri