Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DEGO 100 Dolar Olur mu?

Binance borsasının yakın zamanda listelediği NFT projesi DEGO 100 dolar olur mu? İnternette pek çok analist DEGO'nun fiyatının mevcut durumda dengi projelerle kıyaslandığında oldukça düşük olduğunu ve DEGO'nun özgünlüğüyle göz doldurduğundan bahsediyor. Ayrıca DEGO'nun adına videolarında yer veren analist ve bazı fenomenler kısa vade için DEGO içi 100 dolar gibi bir tahminde bulunuyorlar Sizce bu durumun gerçekleşmesi mümkün mü? ya da Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte sizin DEGO için fiyat tahmininiz nedir?

Ben biraz baktım da 100 Dolar olma ihtimali var. YTD.

Yatırımcıların ve analistlerin 100 dolar beklentisi var ve görüldüğü kadarı ile DEGO'da o potansiyel de var. Bende göreceğini düşünüyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Ayı gelmezse Binance ye ilk girdiğinde değerlendirme benimde 100 doları görür idi. Ama ayı gelirse kaçın kurtarın kendinizi :)
Şuan çok dağınık vaziyetteyiz, ayı ansızın gelirse canımızı yakacak gibi :)

Piyasada BTC 80K dolar üstünü görmeden ayı gelmez görüşü hakim ama bakalım zaman ne gösterecek :) YTD
Ayı piyasasını oluşturan, ayı korkusudur. Ayıyı çağıran panik yapan yatırımcıdır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri